Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Alžīrija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Alžīrija  
Informācija par valsti valsts kods: DZ
kontinents: Āfrika
galvaspilsēta: Alžīra
valodas: Arābu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800
GPS: 28 00 N, 3 00 E
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
Alžīrijas dinārs: DZD
1DZD = 0.014 USD
1DZD = 0.011 EUR

telefona kods: +213-21

ceļojumu padomi un brīdinājumi Alžīrija
Tūrisms Tūrisms Alžīrija dod tikai aptuveni 1 procentu no Alžīrijas IKP. Alžīrija tūrisma industrijā atpaliek tās kaimiņiem Maroku un Tunisiju. Alžīrija saņem tikai apmēram 200000 tūristu un apmeklētāju katru gadu. Etniskā Alžīrijas franču iedzīvotāji veido lielāko grupu tūristiem, kam seko tunisieši. Vāji tūrisma nozarē [3], ir attiecināma uz kombināciju sliktu viesnīcu naktsmītnes un terorisma draudiem. Tomēr valdība ir pieņēmusi plānu, kas pazīstams kā "Horizon 2025", kas ir paredzēti, lai risinātu infrastruktūras trūkums. Dažādas viesnīcu operatoru plāno būvēt viesnīcas, it īpaši gar Vidusjūras krastu. Vēl viena potenciāla iespēja ietver piedzīvojumu brīvdienas dienvidos. Alžīrijas valdība ir izvirzījusi mērķi palielināt ārvalstu viesu skaita, tostarp tūristu, līdz 1, 2 miljonus līdz 2010 [1]. . Alžīrija arī strādā pie jaunas mērķa ar Pasaules Tūrisma organizācijas [5] ārvalstu tūristu skaits uz Alžīriju ir palielinājusies 20% gadā starp 2000 un 2005. [6], tūrisma ministrs Noureddine Moussa teica pirmdiena (30 oktobris), konferencē ar nozares vadītāji. Vairāk nekā 140 būvatļaujas, tūrisma nozarē ir piešķīrusi ministrija kopš 2005. gada novembrī uz pilsoņiem, kuri vēlas ieguldīt līdzekļus tūrisma infrastruktūras.
Tradīcijas Alžīrijas ģimene ir svarīga un privātās. Tas bieži vien ietver trīs vai vairāk paaudžu vienas mājas. ģimenēm ir vidēji par četriem vai pieciem bērniem. Mazākas kodolenerģijas ģimenes ir atrasti pilsētās. Lai gan daži alžīrieši dzīvo dzīvokļos, lielākā daļa dod priekšroku konkrētiem mājas ar četriem vai pieciem numuriem.
Virtuve Alžīrijas virtuvi, nedaudz atšķiras no reģiona uz reģionu. Alžīrijas virtuve ir spēcīgi Berber, bet arī osmaņu turku ietekmes dēļ Osmaņu okupācijas. Galvenajām šķirnēm ir Alžīrā, Oran (lielā mērā ietekmē Maroka), Konstantīna (lielā mērā ietekmē Tunisija), Kabylie un Sahara. Piena produkti nāk galvenokārt no Kabylie. Brokastis, kas pastāv kopš franču kolonizāciju, parasti ir gaisma. Tēja vai turku kafiju pasniedz ar dažiem konditorejas izstrādājumiem. Pēcpusdienā ielas stendos kas pārdod bieži shawarma, ir ļoti bieži pilsētās. Vakariņas, kas ir ļoti bagātīgs, bieži ēst vēlu vakarā, jo īpaši laikā mēneša Ramadan.
Valoda Oficiālā valoda Alžīrija ir (literatūras) Arābu, kā noteikts tās konstitūcijā kopš 1963. Papildus tam, Berber ir atzīta par "valsts valodu", ko konstitūcijas grozījumu kopš maijs 8, 2002. Starp tām, šīs divas valodas ir dzimtā valoda vairāk nekā 99% no alžīrieši, ar arābu runā par aptuveni 72% un berberu par 47%. Franču valodā, lai arī tam nav oficiāla statusa, ir plaši izmantots valsts pārvaldes, kultūras, plašsaziņas līdzekļos (avīzēs) un izglītībā (kopš pamatskolas), sakarā ar Alžīrijas koloniālā vēsture, un to var uzskatīt par de facto sadarbības oficiālajā valodā, Alžīrija. Kabyle valodu, visvairāk runā berberu valodā, šajā valstī, ir mācīts un daļēji sadarbojās amatpersonas (ar dažiem ierobežojumiem) daļās Kabylia.
Valoda Alžīrijas Valūta attiecas uz Alžīrijas dinārs. Valūtas kods Alžīrijas dinārs saskaņā ar ISO standartu ir DZD. Viens Alžīrijas dinārs ir vienāds ar 100 santīmiem.

Alžīra, Alžīrija

Svētdiena 31, Maijs

No wikipedia par Alžīrija

Alžīrija (arābu: الجزائر, Al Jaza'ir, franču: Algérie), oficiāli Alžīrijas Tautas Demokrātiskā Republika, ir otra lielākā valsts Āfrikas kontinentā un 11. lielākā pasaulē pēc teritorijas lieluma. Tā robežojas ar Tunisiju ziemeļaustrumos, Lībiju austrumos, Nigēru dienvidaustrumos, Mali un Mauritāniju dienvidrietumos, dažus kilometrus ar Rietumsahāru rietumos, Maroku ziemeļrietumos, un Vidusjūru ziemeļos.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Alžīrija, Alžīra