Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Angilja

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Angilja  
Informācija par valsti valsts kods: AI
kontinents: Ziemeļamerika
galvaspilsēta: Veli
valodas: Angļu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 850/1900
GPS: 18 15 N, 63 10 W
elektrība: 110V/60Hz

naudas vienība:
Austrumkarību dolārs: XCD
1XCD = 0.370 USD
1XCD = 0.293 EUR

telefona kods: +1264

ceļojumu padomi un brīdinājumi Angilja
Pārtika un dzērieni Neparasti, lai Karību salas, Angilja lepojas aizraujošu masīvs gardēdis, gastronomijas restorānvagonos pieredzi (ar šefpavāri no lieliskas viesnīcas ēdamistabas, kuras ir izveidojušas neatkarīgu restorāniem), kā arī Meksikas un Itālijas un, protams, neformālās tarifs pludmales bāri. Lai gan lielākā daļa sastāvdaļas ir importētas, vietējās zivis, omārs, Anguillian vēžiem un dažas vietējās kultūras tiek izmantoti.
Kultūra Anguillan kultūra ir maisījums britu un Āfrikas ietekmēm. Šī aizvēja pusē platība nepiemīt daudz nokrišņu, tādēļ sala ir sausajos un tajā nav daudz apmežošanas. Anguillans koncentrēt savu uzmanību uz jūras pusi, un tāpēc ir liela interese par laivu sacīkstēm. Ir liels skaits nepabeigto māju tur, jo ir vairāki Anguillans dzīvo ārvalstīs, kas ceļ savas mājas un mēbeles, bāzi par izdevumiem kapitālu nopelnījis ārzemēs.
Valoda Oficiālā valoda Anguilla ir angļu valoda, lai gan daudzi cilvēki runā ar spēcīgu West Indian lēciena, kas var būt mazliet kļūst izmantoti, lai cilvēki no ASV vai Lielbritānijā. Sala ir mājvieta britu tik ilgi, ka ļoti maz no tradicionālās Amerindian kultūras paliekas. Valoda, skaidri, savu saknes no Lielbritānijas, kas šeit ieradās pirms 400 gadiem.
Valūta Anguilla valūta ir Austrumkarību dolārs (zīme: $ kods: XCD). Austrumkarību dolārs tika ieviesta 1965 un parasti saīsinātā ar dolāra zīmi $, vai arī EK $, lai atšķirtu to no citiem dolāros valūtās. EK $ ir sadalīta 100 centus. Tas ir piesaistīts ASV dolāram pēc ASV $ 1 = EC 2, 7 $ kopš 1976.

Veli, Angilja

Pirmdiena 1, Jūnijs

No wikipedia par Angilja

Pirmie Lielbritānijas kolonisti Angiljā ieradās 1650. gadā, mūsdienās salas iedzīvotāji ir galvenokārt āfrikāņu un eiropiešu pēcteči. Sala lielākos ienākumus gūst no omāru zvejas, sāls ieguves un tūrisma. Te ir sauss un saulains klimats.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Angilja, Veli