Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Argentīna

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Argentīna  
Informācija par valsti valsts kods: AR
kontinents: Dienvidamerika
galvaspilsēta: Buenosairesa
valodas: Spāņu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 850/1900
GPS: 34 00 S, 64 00 W
elektrība: 220V/50Hz

naudas vienība:
Argentīnas peso: ARS
1ARS = 0.323 USD
1ARS = 0.255 EUR

telefona kods: +54-11

ceļojumu padomi un brīdinājumi Argentīna
Tūrisms Tūrisms Argentīnā ir privileģēts ar savu plašu un daudzveidīgu dabas resursus (iespējams tā ģeogrāfiskais paplašinājums) un tās kultūras piedāvājumu. Valsts ir laimīgs, ir viss tūrists lūgt. Tas ir salīdzinājumā ar Amerikas Savienotajām Valstīm ar visiem tūrisma objektiem, ko tā piedāvā, tās atrakcijas ir daudz mazākas reģionā, salīdzinot ar Amerikas Savienotajām Valstīm.
Virtuve Argentīnas virtuvi var saukt par kultūras sajaukšanas pamatiedzīvotāju Vidusjūras ietekmi (piemēram, tādas, ko radīja itāļu-spāņu un arābu polulations) ar plaša spektra lauksaimniecības dzīvnieku un lauksaimniecības produktu, kas ir bagātīgi country. Argentine gadā liellopu gaļas patēriņa vēsturiski vidējā 100 kg (220 £) uz vienu iedzīvotāju, kas tuvojas 180 kg (396 £) uz vienu iedzīvotāju laikā 19. gadsimta, patēriņš vidēji 67, 7 kg (149 £) 2007. Ārpus Asado (Argentīnas bārbekjū), ir grūti iedomāties citu veidu ēdiens, kas vairāk atbilstu atbilst nacionālo identitāti. Tomēr valsts plašā teritorijā un tās kultūras bagātību ir izraisījuši vietējo virtuvi sarakstu, lai iekļautu daudz vairāk ēdienus.
Valoda Argentīnas oficiālajā valodā ir Spānijas un, apmeklējot Argentīnā, ir ieteicams, lai uzzinātu dažas valodas, pirms apmeklē. Tas nodrošinās, ka jums gūt maksimālu baudījumu no brauciena, un ka jums nav pastāvīgi atsaucoties uz valodas frāze grāmatas - ko mēs visi zinām, var izrādīties apgrūtinoša!
Klimata Argentīnas klimats svārstās no liela karstuma un plašu lietus un subtropu Chaco ziemeļos, līdz patīkams klimats centrālās Pampas, un sub-Antarktikas aukstuma Patagonijas jūras dienvidos. Galvenais centrālajā daļā ir mērens, bet var būt karsts un mitrs vasarā (decembris-februāris) un atdzesē ziemā. Dodies uz Buenos Aires septembrī-novembrī un februārī-martā, baudīt siltos laika apstākļos, vienlaikus izvairoties smacīgs siltumu.
Valūta Peso (sākotnēji izveidota kā peso kabriolets), ir valūta valstī Argentīnā, apzīmē ar simbolu $ pirms summu tāpat kā daudzas valstis, izmantojot dolāru valūtās. Tā ir sadalīta 100 centavos. Tās ISO 4217 kods ir ARS. Vairākas iepriekšējās valūtās Argentīnu, tika saukta arī par "peso", kā inflācija progresējis jauno valūtu ar dažiem nulles nokritusi un dažādu kvalifikācijas (peso valsts valūtā, peso likums 18. 188, peso Argentino . . . ) tika ieviests. Kopš 1969 thirteen nulles, ir atceltas (faktors 10000000000000 reizes). Pēdējā laikā valūtas kurss palika apmēram 3 pesos par vienu ASV dolārs 2002-2008 un bija aptuveni 4 pesos 2009-2011. Valsts tekošā konta pārpalikums ir nepieciešama periodiska dolāra iepirkšanu Centrālā banka, lai saglabātu vērtību peso samērā nenovērtēts par eksporta konkurētspēju.

Buenosairesa, Argentīna

Trešdiena 21, Oktobris

No wikipedia par Argentīna

Argentīna, oficiāli Argentīnas Republika (República Argentina), ir valsts Dienvidamerikas dienvidos. Argentīna ir otra lielākā valsts kontinentā aiz Brazīlijas un astotā lielākā pasaulē. Pēc iedzīvotāju skaita Argentīna ir tikai trešā lielākā valsts Dienvidamerikā aiz Brazīlijas un Kolumbijas. Tā kā Argentīna ziemeļu-dienvidu virzienā stiepjas 3700 km garumā, tad valstī ir vairākas klimata un veģetācijas zonas. Valstī var iedalīt četros nozīmīgos reģionos: Grančako, Pampā, Patagonijā un Andu kalnos. Valsts nosaukums ir cēlies no latīņu vārda argentum, kas nozīmē "sudrabs". Šāds nosaukums ir tāpēc, ka konkistadori ticēja, ka šeit varēs atrast šo dārgmetālu. Līdz neatkarības iegūšanai 1816. gadā Argentīna bija daļa no Spānijas impērijas.

Argentīna atrodas starp Andu kalnu grēdu rietumos un Atlantijas okeānu austrumos. Ziemeļos tā robežojas ar Paragvaju un Bolīviju, ziemeļaustrumos - ar Brazīliju un Urugvaju, rietumos - ar Čīli. Tās dienvidos ir Dreika šaurums un Ugunszeme. Argentīna pretendē arī uz Folklenda Salām, Dienviddžordžiju un Dienvidsendviču Salām, kā arī uz Argentīnas Antarktīdu.

Lielākā daļa Argentīnas iedzīvotāju ir eiropiešu pēcteči, galvenokārt, spāņu pēcteči. Pietiekami ievērojamā skaitā Argentīnā dzīvo arī metisi, indiāņi un arābi. Valsts oficiālā valoda ir spāņu valoda. Dominējošā reliģija ir kristietība, konkrēti, Romas Katoļu baznīca, kura saņem arī atbalstu no valdības. Plaši izplatīts ir arī protestantisma novirziens. No citām reliģijām visvairāk ir islāma un jūdaisma sekotāji.

Lai gan valsts oficiālais nosaukums ir República Argentina, tiesību aktos tiek izmantots nosaukums Nación Argentina (Argentīnas Nācija).
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Argentīna, Buenosairesa