Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Bruneja

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Bruneja  
Informācija par valsti valsts kods: BN
kontinents: Āzija
galvaspilsēta: Bandarseribegavana
valodas: Malajiešu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900
GPS: 4 30 N, 114 40 E
elektrība: 240V/50Hz

naudas vienība:
Brunejas dolārs: BND
1BND = 0.630 USD
1BND = 0.498 EUR

telefona kods: +673-2

ceļojumu padomi un brīdinājumi Bruneja
Tūrisms Bruneja piedāvā saviem apmeklētājiem plašu viesnīcu un cita veida naktsmītnes. Tūrisma nozares Bruneja tādējādi kļūst par galveno izaugsmes faktors ekonomikas valstī.
Valoda Ir valodas, kurās runā Bruneja daudziem. Oficiālā valoda stāvokļa Bruneja ir Melayu Bruneja. Tas stājās spēkā gada 29 1959 ar parakstīšanas 1959 Bruneja Konstitūcija. Angļu valoda ir arī plaši izmanto kā biznesa un darba valodu. Tas ir arī mācību valodu vidējās un augstākās izglītības. Citas valodas, kurās runā Bruneja ietilpst Ķīnas, Indijas un Native valodas, kurās runā etnisko minoritāšu grupām.
Pārtika un dzērieni Bruneian pārtika ir līdzīgs malajiešu virtuvi. Bieži diezgan pikants, favorites ietver satejs, ceptas zivs, BBQ vistas un rīsu ēdieni. Dažas tastiest Bruneian delikateses ir pieejams brīvdabas tirgos, piemēram, Pasar Malam Gadong un Taman Selera galvaspilsētā. Restorāni viesnīcās, iepirkšanās centri un downtown BSB kalpot Ķīnas, Indijas un Eiropas ēdienus. Specialitātes: • Daging masak LADA hitam (pikantā liellopu gaļa ar kartupeļiem pupiņas). • Udang sambal Serai bersantan (garneles ar čilli un kokosriekstu pienu). • Serondeng Padang (vistas ceptas ar ķiplokiem ietīta Pandan lapas). • Ambuyat (goo no zemes sāgo koka serdes, tuvās mērcē). • Kelupis (sticky rīsi tvaicēta lapu).
Klimata Bruneja klimats ir karsts un mitrs. Vidējais gada nokrišņu daudzums ir apmēram 2500 mm gar krastu un pa 4000mm ar džungļu cloaked pakalnus interjeru. Wettest mēneši ir oktobrī, novembrī un decembrī, kad vidējais nokrišņu daudzums ir vairāk nekā 300 mm, bet sausākais ir februārī un martā, kad vidējais nokrišņu daudzums ir apmēram 130mm. Novembrī, uzskatāmi visvairāk lietainas dienas, bet februārī un martā ir vismazāk. Temperatūra ir apbrīnojami nemainīga. Dienas vidējā kāpumi svārstās no 30 ° C decembrī un janvārī līdz 32 ° C no aprīļa līdz augustam. Vidējais diennakts zemu paliek vēl šaurāka diapazona, no 22 ° C līdz 23 ° C, visa gada garumā.
Valūta Ringits Bruneja (malajiešu) vai Brunejas dolārs (angļu, valūtas kods: BND), ir valūta Sultanātā Brunejas kopš 1967. Tas parasti saīsinātā ar dolāra zīmi $, vai arī B $, lai atšķirtu to no citiem dolāros dominē valūtās, ir sadalīta 100 SEN (malajiešu) vai centiem (angļu valodā). Brunejas dolārs tiek pārvaldīts kopā ar Singapūras dolārs 1:1 ar monetārās iestādes Singapūra (MAS). (Singapūra ir viena no Brunejas galvenajiem tirdzniecības partneriem. )

Bandarseribegavana, Bruneja

Trešdiena 21, Oktobris

No wikipedia par Bruneja

Bruneja ir sultanāts Āzijas dienvidos Borneo salas ziemeļrietumu daļā. Dienvidos Brunejai ir sauszemes robeža ar Malaiziju, bet valsts ziemeļu robežu apskalo Dienvidķīnas jūra. Bruneja sastāv no 2 nošķirtiem apgabaliem, kas atrodas aptuveni 30 km attālumā viens no otra.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.