Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Prāga

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Attēli Prāga
 
 
 
 
Attēli Prāga gada Panoramio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tirdzniecības kategorijas Prāga
Informācijas kategorijas
ceļojumu padomi un brīdinājumi Prāga
Tūrisms Prāga Tūrisma informācijas Prague (Praha čehu valodā) ir senā galvaspilsēta Charles IV s Bohēmijas Karalistes, un ir bijusi galvenā nozīme, izstrādājot Centrāleiropas kopš Viduslaikiem. Tās epika vēsture ir ražots dinamiska pilsēta apdullināšanas ēku un skaistu vecu laukumos, kā rezultātā, ka šodien, Prāga ir viena no pasaules skaistākajām pilsētām. Kā apmeklētājiem ir pieaudzis uz Prāgu, tūrisms ir kļuvis par ļoti ekonomiski nozīmīga pilsēta.
Cultura Prāga ir patiess kultūras dārgumu trove, eksplodējot ar aizraujošu muzeji, galerijas, teātrus un mūzikas vietās. Pilsētas regulāri spēlē uzņēmējas daudziem prestižu izstādes, pasākumi, un vairāk starptautiskos festivālos, nekā jūs varat krata ļoti liels stick at. In vēsturiskā nozīmē, Prāga vienmēr ir bijusi kultūras pilsēta ietekmi: Mozart rakstīja: "Don Giovanni" šeit, liels čehu komponists Antonīna Dvoržaka pavadījis lielāko daļu savas dzīves šeit, un Franz Kafka ir viens no pilsētas slavenākajiem dēliem.
Tēmekļi Prāgas apskates vietas ir pilsētas ceļvedis ar vietējās perspektīvas. Mēs ejam šo ielu ikdienas un rast jaunas aizraujošas detaļas, lai dalītos ar lasītājiem. Tātad, lai mums savus jautājumus, lieli un mazi, un mēs palīdzēsim tiem atbildēt, - vislabāk no jūsu ceļojuma mūsu unikālās pilsētas. Lai saņemtu jums sākās, ieskatieties galvenajiem objektiem. Vai, pārbaudiet mūsu mīļākie slēptās tēmēkļi. Tātad, ja jūs par īsu pilsētas pārtraukumu vai ilgāk brīvdienas jums nebūs garlaicīgi šeit. Ir liela kolekcija muzeji, koncerti, restorāni un kūsājoša naktsdzīve arēnā pretinieku jebkuru Eiropas pilsētu. Varbūt mūsu mīļākie daļa no dzīves šeit ir nebeidzams skatus un skaņas. Mēs atrast visu dārzu, bruģis, parku un statujas uzturēties svaigā un romantisks. Mums patīk, lai izkāpiet uzvarēts-ceļa, un mēs ceram, ka jums riska tur pārāk.
Iepirkšanās Kvantitāti un kvalitāti produktiem, kas pieejami Čehijā ir ievērojami uzlabojusies kopš 1990. gadu sākuma. Izcilākie pārmaiņas ir pamanāmas Prāgā, kur daudzi jauni lielveikali un tirdzniecības centri ir parādījušies pēdējo vairākus gadus. Lielāku konkurenci un patērētāju pieprasījumu rezultātā labāka izvēle, uzlabojot klientu apkalpošanu un zemākas cenas, padarot iepirkšanos patīkamāku darbību.
Pārtika un dzērieni Čehu virtuve ir diezgan smags. Daudz gaļas (parasti cūkgaļa vai liellopu gaļa), pasniedz ar klimpām, kartupeļiem vai rīsiem, mērci. Tradicionālais čehu pārtikas cūkgaļa ar klimpām un skābiem kāpostiem (veprove, knedliky zeli), ko apkalpo vienmēr ar glāzi alus. Tradicionālās starteris ir karsta zupa. Slavenākajiem Čehijas dzēriens ir alus (pivo). Puse pakaiši stikls bieži vien ir lētāks nekā koksa vai tasi kafijas. Pazīstamākais čehu alus ir Pilsner. Tās nosaukums ir atvasināts no rietumu Bohemia pilsētu sauc Plzen (Pilsen vācu valodā). Parasti katrā bārā tiek piegādāti ar vienu alus darītavu. Tas nozīmē tikai viena zīmola alus ir pieejama, taču vairāki veidi, varētu būt par piedāvājumu. Parastā veids ir projekts gaišā alus (svetle) un vairākas alus zāles kalpo speciālā strong tumšs lagers (tmave). Ja vēlaties nobaudīt oriģinālu čehu liķieri, lai Becherovka. Tas ir rūgti salds, dzeltena zāļu dzēriens. To var pasniegt gan kā aperitīvu un liķieris vai atšķaidīt ar toniku.

Prāga, Čehija

Ceturtdiena 27, Janvāris

No wikipedia par Prāga

Prāga ir Čehijas galvaspilsēta, kas atrodas valsts vidienē pie Vltavas upes. Ievērojams Centrāleiropas ekonomikas, kultūras un tūrisma centrs.

Pilsēta ar lieliski saglabātu vēsturisko centru, kurš iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Viens no attīstītākajiem jauno ES valstu reģioniem, kura IKP uz iedzīvotāju ir lielāks kā vidēji ES. (153% 2002. gadā).
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz: