Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Gabona

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Gabona  
Informācija par valsti valsts kods: GA
kontinents: Āfrika
galvaspilsēta: Librevila
valodas: Franču

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900
GPS: 1 00 S, 11 45 E
elektrība: 220V/50Hz

naudas vienība:
Centrālāfrikas CFA franks: XAF
1XAF = 0.002 USD
1XAF = 0.002 EUR

telefona kods: +241-1

ceļojumu padomi un brīdinājumi Gabona
Tūrisms Gabonas tūrisma nozare ir underdeveloped. Despite šo, atrakcijas ietver pludmales, jūras un iekšzemes zvejas iekārtās, uz Ogooué River Falls, un Crystal kalniem. Tūristi arī nāk, lai redzētu slaveno slimnīcā nodibināja Dr Albert Schweitzer in Lambaréné. Medības ir likumīga konkrētās jomās no decembra līdz septembrim.
Klimata Ekvatoriāls ar līdz pat 80% mitruma. Sausā sezona ir no jūnija līdz augustam, un galvenais lietus sezona ir no oktobra līdz maijam. Vidējā temperatūra ir 25 ° C (77 ° F).
Valoda Oficiālā valoda Gabona ir franču, bet 32% iedzīvotāju runā Fang kā dzimto valodu [1]. Franču valoda ir vidēja instrukciju. Pirms Otrā pasaules kara ir ļoti maz Gabonas iemācījušies franču, gandrīz visi no viņiem strādā gan biznesa, gan valsts pārvaldē. Pēc kara, Francijas strādāja vispārējo pamatizglītību Gabonā, un līdz 1960-1961 skaitīšanas, 47% no Gabonas, kas vecāki par četrpadsmit runāja daži Francijas, bet 13% bija izglītots valodā. Ar 1990. gadu, lasītprasmes līmenis ir pieaudzis līdz aptuveni 60%.
Virtuve Lielākā daļa viesnīcu un restorānu kalpo franču un kontinentālā stila pārtikas un ir dārgi. Gabonas pārtika ir atšķirīga, un garšīgs, bet ne vienmēr viegli pieejama, jo lielākā daļa restorāni piedāvā Senegālas, Kamerūnas un Kongo pārtiku. Eiropas pārtikas tiek pasniegtas arī. Specialitātes: • Sautēti zivis (bass un sarkanā zivs). • Nyembwé. • Manioka lapas. • Bouillon de Puasona (zivs sautējums).

Librevila, Gabona

Piektdiena 26, Februāris

No wikipedia par Gabona

Gabona, oficiāli Gabonas Republika (République Gabonaise), ir valsts Centrālajā Āfrikā rietumu krastā. Tā ziemeļrietumos robežojas ar Ekvatoriālo Gvineju, ziemeļos ar Kamerūnu, bet austrumos un dienvidos ar Kongo Republiku. Rietumos Gabonu apskalo Gvinejas līcis.

Gabonā dzīvo aptuveni 1, 475 miljoni iedzīvotāji, kuri pieder pie vairāk nekā 40 etniskajām grupām. Vairāk nekā viena ceturtā daļa no visiem valsts iedzīvotājiem ir fangi.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Gabona, Librevila