Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Gruzija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Gruzija  
Informācija par valsti valsts kods: GE
kontinents: Āzija
galvaspilsēta: Tbilisi
valodas: gruzīnu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800
GPS: 42 00 N, 43 30 E
elektrība: 220V/50Hz

naudas vienība:
lari: GEL
1GEL = 0.548 USD
1GEL = 0.423 EUR

telefona kods: +995-32

ceļojumu padomi un brīdinājumi Gruzija
Daba Neskatoties uz nelielu platību Gruzija, konstatēja neparasti bagāta flora. Dažādās ģeogrāfiskās un klimatiskās zonas, atspoguļoja ietekmi dažādu augu sugu dazveidībā. Austrumgruzijā tur ir sauss un pussausajos klimats, tāpēc meži un pļavas šeit ir mazāks par Rietumgruzijā, ja zemes gabala daļa klāta ar blīvu mežu. Gruzijas ietekme uz faunu, Vidusāzijas un Āfrikas faunu. Gruzija ir simtiem zīdītāju, 330 putnu, 48 Reptilia, 11 anfībiju un 160 dažādu zivju sugu.
Kultūra Gruzijas Kultūra IR Tuvo Austrumu, Eiropas ANO vietējo tradīciju sintēze. JAU Viduslaikos tika piedzīvots filozofijas, teoloģijas, tiesību, Dzejas, Lietišķās Mākslas, nacionālās Arhitektūras, astronomijas, ģeogrāfijas ANO citu zinību nozaru uzplaukums. Neskatoties UZ Zemes tuvību Persijai ANO Turcijai, gruzīni vienmēr IR tiekušies UZ Eiropu. 19. gadsmints iezīmē Kultūras pacēlums ar īpaši bagātu nacionālās literatūras rašanos.
Mūzika Gruzīnu tautas kultūras, tautas mūzikas dārgumu glabātuvē ir viena no svarīgākajām vietām. Tā ir hronika skaņu, kas atspoguļojas attīstībā Gruzijas tautas dziedāšanu. Gadsimtu gaitā, Gruzijā iebruka arābi, mongoļi, turki, persieši un citi iebrucējiem, bet nepadevusies tā ir saglabājusi savu valodas, rakstīšanu, arhitektūra, dziedot kultūra, kura galvenā vērtība ir tās daudzbalsība. Ir jāuzsver, jo gruzīnu polifoniskā dziedāšana ir ieskāvumā attīstītajām valstīm, kur ir vienbalsīgs tradīcija dziedāt.
Valūta Valūta Gruzija lari.

Tbilisi, Gruzija

Ceturtdiena 13, Augusts

No wikipedia par Gruzija

Gruzija (, Sakartvelo), no 1991. līdz 1995. gadam Gruzijas Republika, ir valsts Aizkaukāzā, Melnās jūras austrumu krastā. Tai ir robeža ar Krieviju valsts ziemeļos un Turciju, Armēniju un Azerbaidžānu dienvidos.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz: