Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Tbilisi

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Attēli Tbilisi
 
 
 
Attēli Tbilisi gada Panoramio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tirdzniecības kategorijas Tbilisi
Informācijas kategorijas
ceļojumu padomi un brīdinājumi Tbilisi
Iepirkšanās Tbilisi, Gruzijas galvaspilsētā var nopirkt gandrīz visu, kas jums varat atrast Rietumeiropas valstīs. Papildus tradicionālajiem lietām, modernu aprīkojumu un ierīcēm var atrast un nopirkt. Ceļotāji var atrast suvenīrus atklātā galerijās un veikaliem Tbilisi pārdošanas vietējā rokdarbi, antikvāru paklāji vai filca izstrādājumiem. Tur jūs varat redzēt gruzīnu meistarība praksē un nopirkt kaut ko, kā atmiņas par Gruziju.
Tūrisms Tbilisi IR VIENA starptautiskā lidosta. Nozīmīgs Tūrisma galamērķiem ietver Svētās Trīsvienības Katedrāle Tbilisi, Brīvības laukuma, Sioni Katedrāle, Metekhi, Narikala, Rustaveli Avenue, Tbilisi operas ANO baleta teātrī, Anchiskhati Basilica, Mtatsminda Pantheon (Svētais kalns), Kashveti baznīca kopā ar VALSTS ANO Historic Muzeju Gruzija ANO Mākslas galeriju Skaits. Tbilisi IR mājvieta slaveno mākslinieku. Pilsētas dzīve tika iemūžināts viņu Mākslas Niko Pirosmani ANO Lado Gudiashvili.

Tbilisi, Gruzija

Piektdiena 25, Septembris

No wikipedia par Tbilisi

Tbilisi, līdz 1936. gadam — Tiflisa, ir Gruzijas galvaspilsēta, lielākā pilsēta, kā arī galvenais ekonomikas un kultūras centrs. Atrodas valsts austrumu daļā, Kūras krastos, 406—522 m vjl. 458. gadā to dibinājis Gruzijas cars Vahtangs I Gorgasali. Pilsētas vārds cēlies no gruzīnu vārda tbili, kas nozīmē karsts. Leģenda vēsta, ka Vahtangs I devies medībās ar piekūnu apvidū, kurā bija nolēmis celt jauno valsts galvaspilsētu. Piekūnam izdevies noķert putnu, taču tas tomēr izslīdējis no piekūna nagiem un iekritis strautā. Tas izrādījies karstais minerālūdens avots, kurā putns bija izvārījies un pagatavots maltītei.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz: