Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Berlīne

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Attēli Berlīne
 
 
 
 
 
 
 
 
Attēli Berlīne gada Panoramio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tirdzniecības kategorijas Berlīne
Informācijas kategorijas
ceļojumu padomi un brīdinājumi Berlīne
Iepirkšanās Kam ir pietiekami atrakcijas apmeklēt, lai riska uz citu specialitāti Berlīne: iepirkšanās. Berlīnē ir ļoti daudz mazu modes zīmoli, smalkas apdare veikali un grāmatnīcas, kas jūs aicinām pārlūkot. Turklāt galvaspilsētā ar tās daudzajām iepirkšanās ielām patvērums tiem, kas meklē dāvanas. Kaulēties mednieki esam gandarīti, ka cenas, salīdzinot ar citām Eiropas galvaspilsētām ļoti mērena.
Tūrisms Senajā pasaulē Pergamon bija žilbinoša lielpilsēta. Kā dzīvo spēcīgu karaļi, Pergamon bija īsta metropole, kam gandrīz modernu infrastruktūru ar tās ielas, tirgus vietās, bibliotēku, teātru un sporta zāli. Bet ko ikdienas dzīvē faktiski ir, piemēram, par cilvēkiem, kas dzīvo tur? Šis jautājums ir atbildēts izstādē Pergamon. Panorama der antiken Metropole (Pergamon: Panorāma Antique Metropolis), kas aizvedīs Jūs ceļojumā atpakaļ laikā uz gadu 129 AD. Šeit jūs dzirdēt, redzēt un relive dienu Pergamon no saullēkta līdz saulrietam, pateicoties 360 grādu panorāmu, kuru projektējis mākslinieks Yadegar Asisi un ietver 24 metru (80 pēdu) augsts un 103 metru (340 pēdu) garumā, kuru Ir izveidota pagalmā no Pergamon muzeju Muzeju sala. Šis dzīves panorāma ir ideāls sākumpunkts izstādē sevi Pergamon muzeju, kas iepazīstina ar pirmo liela mēroga pilnīgu priekšstatu par antīko metropoli.
Cultura Pēc centrs tumši 20. -gadsimta vēsturē, Berlin ir pakāpeniski attīstījies un nopelnījis savu reputāciju kā vadošā Eiropas pilsēta ar savu augsto mākslas skatuves un dinamisku, progresīvu izrādes. Pilsētā ir vienmēr pārsteidza ar daudzveidību daudzos muzejus, pilis un vēsturisko struktūru. Berlīnes orientierus, atgādinot par pilsētas royal vēsturi, kopā ar daudziem kultūras vietās, ieskaitot pasaulslaveno Berlīnes Filharmonijas orķestri, nodrošināt ievērojamo kultūras ārstēt.
Tēmekļi Berlīne ir slavena ar daudzām lietām. Brandenburgas vārtiem. Reihstāgs. Berlīnes mūris. John F. Kennedy 's slaveno runu, kurā viņš paziņoja: Ich bin ein Berliner. Trabbis. Kaiser Wilhelm. Saraksts ir bezgalīgs.
Izmaksas Visas up, trīs dienas Berlīnē nāca pie 175, 5 eiro vai 265, 07 AUD (pēc kursa 1 eiro = 0, 68 AUD). Tas vidēji, lai tikai par € 58, 5 dienas. Nu manā plānotie izdevumi € 75 dienā. Es nekad vienreiz pārtraucis pats iepērkas vai jutos kā man bija kavē šeit, vai nu. Lai salīdzinātu izmaksas šodienas valūtas kursa, atstājot Austrālijas tagad (janvāris 2011) tā būtu izmaksās jums $ 234 AUD ar pašreizējo likmi 1 EUR = 0, 75 AUD. Tāpat kā Parīzē, Berlīnē iesūc mani labi, tāpēc pat ar lietus kavē mani man nav aprūpi. Grafiti izkaisīti visā pilsētā, ir pārsteidzošs, lai redzētu, ir spainis slodzes vēstures uzņemt un, ja jums ir tik slīpi Jūs atradīsiet arī deju klubos nikns visas nakts garumā. Sākotnēji gribēju ilgāk palikt Berlīnē visu iepriekš minēto iemeslu dēļ. Diemžēl tas nozīmēja atrast vēl vienu hostelis palikt (bija tikai divas brīvas dienas pēc manas otrās hostelis) un, iespējams, izlaižot tuvojas cita ceļošanas blogošana draugs, kas bija dodas satikties ar mani Kopenhāgenā. Otrādi, lai izlaižot par uzturas ilgāk, ir es tagad var atgriezties atkal zinot to, kā iegūt ap un kur palikt, es varu hit zemes gaitas tā runāt.

Berlīne, Vācija

Otrdiena 16, Augusts

No wikipedia par Berlīne

Berlīne ir Vācijas galvaspilsēta, kā arī atsevišķa federālā zeme. Ar 3 440 441 iedzīvotājiem tā ir lielākā valsts pilseta, kā arī Eiropas Savienības otra lielākā pilsēta, bet pēc iedzīvotāju skaita kopā ar piepilsētām tā ir tikai astotā lielākā pilsēta. Berlīne atrodas Vācijas ziemeļaustrumos, Brandenburgas federālās zemes centrā. Caur Berlīni tek Šprē un Hāfeles upes. Jāpiezīmē, ka pirms Otrā pasaules kara pilsētā bija ap 4 500 000 iedzīvotāju.

Berlīne pirmoreizi dokumentēta 13. gadsimtā. Berlīne ir bijusi Prūsijas Karalistes (1701-1918), Vācijas impērijas (1871-1918), Veimāras republikas (1919-1933) un Trešā reiha (1933-1945) galvaspilsēta. Pēc Otrā pasaules kara no 1949. līdz 1990. gadam Berlīne tika sadalīta divās daļās: Austrumberlīnē un Rietumberlīnē. Austrumberlīne kļuva par Austrumvācijas galvaspilsētu, bet Rietumberlīne kļuva par Rietumvācijas anklāvu, kuru no 1961. līdz 1989. apjoza Berlīnes mūris. Pēc Vācijas atkalapvienošanas Berlīne atkārtoti kļuva par Vācijas galvaspilsētu.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Vācija, Berlīne