Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Gana

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Gana  
Informācija par valsti valsts kods: GH
kontinents: Āfrika
galvaspilsēta: Akra
valodas: Angļu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900
GPS: 8 00 N, 2 00 W
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
cedi: GHS
1GHS = 0.51 USD
1GHS = 0.42 EUR

telefona kods: +233-21

ceļojumu padomi un brīdinājumi Gana
Tūrisms Līdz 1993 Ganas tūrisma tikpat kā nemaz nav ieguldījumu valsts ekonomikā, bet šogad Tūrisma ministrija tika dibināta. Šī kalpošana tika vēlāk mainīts Tūrisma ministrijas un Diasporan attiecības. Kopš tā laika ministrija ir centusies uzlabot ekonomiku Ganā, un ar panākumiem! Svarīgi tūrisma objektiem, kas devuši Gana tūrisma vairāk populārs, cita starpā, daudz nacionālo parku, Cape Coast, kultūras centrā Kumasi un Kwame Nkrumah Akrā mauzolejs. Kā tūrists Ganā, jums nebūs jāuztraucas par runāšanu valodā. Vietējām valodām, kurās runā Gana ietver akan, aitām, Ga, Dagbani, Nzema un Hausu, bet oficiālā valoda ir angļu. Tāpēc tas būs viegli, lai jūs padarīt sevi saprotams, kur jums iet.
Kultūra Gana ir valsts ar 24 miljoniem cilvēku veido vairāk nekā 60 etniskās grupas. Piecdesmit divas lielas valodas un simtiem dialektu runā Gana, un angļu valodā, oficiālajā valodā, Gana, runā daudzi. Tāpat kā vairums citu Āfrikas valstis Gana ir bagāta tradicionālo kultūru, kas atšķiras no vienas etniskās grupas uz otru.
Virtuve Ganas virtuve ir virtuve Gana. Ir dažādi tradicionālie ēdieni no katra etniskā grupa, cilts un klana no ziemeļiem līdz dienvidiem un no austrumiem uz rietumiem. Foods Tāpat daudz kas atkarīgs no gadalaika, dienas laikā un gadījumā. Ganas galvenie ēdieni, atšķirībā no citām kultūrām ir organizētas cieti ikdienā, piemēram, rīsu, fufu, Banku / etew, kenkey / dokonu, tuozafi, dzidzii, akplidzii, yakeyake, eto, akyeke utt ar kuru mērci vai zupu piesātināts ar zivīm, gliemežiem , gaļa vai sēnes tiek pasniegtas.
Klimata Klimats ir tropu, bet salīdzinoši vieglas, lai platuma. Klimatiskās atšķirības starp dažādām valsts daļās ietekmē saules ceļojums uz ziemeļiem, vai no ekvatora dienvidu un attiecīgo pozīciju intertropical konverģences zonā, robežu starp mitru dienvidrietumiem vējš un sausais ziemeļaustrumu vējiem. Izņemot ziemeļos, ir divas lietus sezonas, no aprīļa līdz jūnijam un no septembra līdz novembrim. Squalls notiek ziemeļos gada martā un aprīlī, pēc tam reizēm lietus, kamēr augustā un septembrī, kad nokrišņu daudzums sasniedz maksimumu. Vidējā temperatūra svārstās starp 21 ° un 32 ° C (70-90 ° F), ar relatīvo mitrumu starp 50% un 80%. Nokrišņu daudzums svārstās 83-220 cm (33-87 in) gadā.

Akra, Gana

Piektdiena 14, Augusts

No wikipedia par Gana

Gana, oficiāli Ganas Republika (Republic of Ghana), ir valsts Rietumāfrikā. Tā robežojas ar Kotdivuāru rietumos, Burkinu Faso ziemeļos, Togo austrumos un Atlantijas okeānu dienvidos. Valsts iedzīvotāju skaits 2005. gadā bija 21 miljons. Valsts lielākā pilsēta un galvaspilsēta ir Akra.

Britu impērija pašreizējās Ganas teritorijā 1874. gadā nodibināja Zelta Krasta koloniju. 1957. gadā Gana bija pirmā sub-Sahāras valsts, kas ieguva neatkarību.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Gana, Akra