Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Indonēzija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Indonēzija  
Informācija par valsti valsts kods: ID
kontinents: Āzija
galvaspilsēta: Džakarta
valodas: bahasa indonēzija

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 5 00 S, 120 00 E
elektrība: 127/230V/50Hz

naudas vienība:
Indonēzijas rūpija: IDR
1IDR = 0.0001 USD
1IDR = 0.0001 EUR

telefona kods: +62-21

ceļojumu padomi un brīdinājumi Indonēzija
Tūrisms Tūrisms Indonēzijā ir svarīgs Indonēzijas ekonomikas sastāvdaļa, kā arī nozīmīgs avots, tās ārvalstu valūtas ieņēmumiem. Lielākā valsts sprawling arhipelāgā ir soo daudz ko piedāvāt, no dabas skaistumu, vēstures mantojumu, kultūras dažādību. 2009. gadā starptautisko tūristu, kas ierodas Indonēzijā skaits pieauga 3, 6% līdz 6. 450. 000 ierodas no miljoniem 6, 43 2008. Turpmāku ekonomisko ietekmi šo tūristu pieplūduma 2009 redzēja $ $ 6300000000, ko iztērē starptautisko tūristu Indonēzijā, vidēji tērē ASV $ 129, 57 dienā un ASV dolāriem par vizīti 995, 93. Lai gan iebraucēju skaits palielinājās 2009 kopā pavadīja vienu apmeklētāju samazinājusies, ienākumu trūkumu ASV $ 1070000000, salīdzinot ar iepriekšējo gadu.
Kultūra Indonēzijas kultūras ir veidojusies, ilgi mijiedarbību starp sākotnējo vietējo muitas un vairāku ārvalstu ietekmēm. Indonēzija ir centrālais pa seno tirdzniecības ceļu starp Tālajiem Austrumiem un Tuvajos Austrumos [nepieciešama atsauce], kā rezultātā daudzos kultūras prakse ir ievērojami ietekmē daudzi reliģiskām kopienām, tostarp hinduisms, budisms, Konfūcisms un islāms visi spēcīga lielākajiem tirdzniecības pilsētām . Rezultāts ir sarežģīta kultūras maisījums ir ļoti atšķirīga no sākotnējās vietējo kultūru. Piemēri par kultūras kodolsintēzes arī kodolsintēzes islāma ar Hindu in javiešu Abangan pārliecības, hinduisma, budisma un Bodha Animisms kodolsintēzes un hinduisma un Kaharingan Animisms kodolsintēzi; citi varētu tikt pieminēta.
Virtuve Indonēzijas virtuve ir ļoti daudzveidīga, daļēji tāpēc, ka Indonēzija sastāv no aptuveni 6000 apdzīvoto islands. Many reģionālo kulinārija pastāv, bieži balstās uz kultūras un ārzemju ietekmēm. Indonēzijas virtuve ļoti atšķiras no reģiona, un ir daudz dažādas ietekmes. Piemēram, Sumatras virtuve bieži vien ir Tuvo Austrumu un Indijas ietekme, featuring curried gaļu un dārzeņus, bet javiešu virtuvi un Zundu virtuve ir daudz vietējo.
Valoda Indonēzijas (Bahasa Indonesia) ir oficiālā valoda Indonēzijā. Indonēzijas ir normatīvs forma Riau salas dialektu malajiešu, Austronesian valoda, kas tika izmantots kā lingua franca, kas Indonēzijas arhipelāga gadsimtiem ilgi. Indonēzija ir ceturtā visblīvāk apdzīvotā valsts pasaulē. No tā lielu iedzīvotāju skaitu cilvēku, kas brīvi runā indonēziešu skaits strauji tuvojas 100%, tādējādi padarot Indonēzijas par vienu no visplašāk valodu visā pasaulē.
Valūta Rūpija (Rp) ir oficiālā valūta Indonēzija. Izsniedz un kontrolē Bankas Indonēzijas, ISO 4217 valūtas kodu Indonēzijas rūpija ir IDR. Neoficiāli Indonēzijas arī lietot vārdu "perak" ("sudraba", kas indonēziešu), atsaucoties uz rūpija. Rūpija ir sadalīta 100 sen, lai gan inflācija ir padarījusi monētas un banknotes sen novecojis. Riau salas un Indonēzijas pusi Jaungvineja (Irian Barat) bija sava varianti rūpija, bet tās tika pakārtotas valsts rūpija 1964 un 1971 (skatīt Riau rūpija un West New Guinea rūpija).

Džakarta, Indonēzija

Otrdiena 7, Jūlijs

No wikipedia par Indonēzija

Indonēzija, oficiāli Indonēzijas Republika (Republik Indonesia), ir lielākā valsts Dienvidaustrumāzijā gan pēc platības, gan pēc iedzīvotāju skaita. Tā atrodas uz 17 508 salām līnija.

Nācija ir nabadzīga, ar ļoti zemu dzīves līmeni, lai gan valsts ir bagāta ar dažādiem dabas resursiem. Tajā skaitā Indonēzijā ir lielas naftas un dabasgāzes atradnes gan sauszemē, gan jūrā, milzīgas mežu platības, kur var iegūt kokmateriālus, un dažādu derīgo izrakteņu atradnes, piemēram, alvas, niķeļa un vara atradnes.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Indonēzija, Džakarta