Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Sankt- pēterburga

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Attēli Sankt- pēterburga
 
 
 
 
Attēli Sankt- pēterburga gada Panoramio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tirdzniecības kategorijas Sankt- pēterburga
Informācijas kategorijas
ceļojumu padomi un brīdinājumi Sankt- pēterburga
Tūrisms Viena no pasaules skaistākajām pilsētām, Sanktpēterburgā ir visas sastāvdaļas neaizmirstamu ceļojumu pieredze: augstās mākslas, devīgs arhitektūra, savvaļas nightlife, ārkārtas vēsture un bagātas kultūras tradīcijas, kas ir iedvesmojuši un kopt daži no modernās pasaules lielākās literatūrā, mūziku un vizuālo mākslu. No noslēpumaino mijkrēslis Balto nakšu līdz pasaules pukstēšana operas un baleta iestudējumos par maģisko ziemas vakaros, Sanktpēterburgā piekariņi un kārdina jebkurā gadalaikā. Saint-Petersburg. Com ir šeit, lai palīdzētu jums orientēties katrs aspekts šo aizraujošu pilsētu, ar visu nepieciešamo informāciju un tūrisma resursiem, kas vajadzīgi, lai plānotu savu ceļojumu uz Sanktpēterburgu.
Cultura Viena no pasaules skaistākajām pilsētām, Sanktpēterburgā ir visas sastāvdaļas neaizmirstamu ceļojumu pieredze: augstās mākslas, devīgs arhitektūra, savvaļas nightlife, ārkārtas vēsture un bagātas kultūras tradīcijas, kas ir iedvesmojuši un kopt daži no modernās pasaules lielākās literatūrā, mūziku un vizuālo mākslu. No noslēpumaino mijkrēslis Balto nakšu līdz pasaules pukstēšana operas un baleta iestudējumos par maģisko ziemas vakaros, Sanktpēterburgā piekariņi un kārdina jebkurā gadalaikā. Saint-Petersburg. Com ir šeit, lai palīdzētu jums orientēties katrs aspekts šo aizraujošu pilsētu, ar visu nepieciešamo informāciju un tūrisma resursiem, kas vajadzīgi, lai plānotu savu ceļojumu uz Sanktpēterburgu.
Iepirkšanās Sanktpēterburgā iepirkšanās nekad nav bijis labāk, un jūs parasti var atrast gandrīz visu, kas jums varētu iespējamo vajadzību vienkārši gar Ņevas prospekta. Ir arī neskaitāmi kioski, kura līnija pazemē posmā starp Ņevas prospekta un Sadovaya Ulitsa, kur lēti CD un DVD tiek pārdotas. Daudzi tradicionālie krievu rokdarbi var iegādāties visā pilsētā, piemēram, slavenais kraušanas krievu lelles (matryoshka), un vai nu kredītkartes vai Krievijas rubļos ir pieņemts - pilnīgi bez citām valūtām. Tomēr, ja jūs meklējat vairāk rietumu stila iepirkšanās Sanktpēterburgā, tad labas tirdzniecības centru skaits ir atrasts ap Sennaya Ploshchad un arī Vladimirsky prospekta.
Tēmekļi Piļu un muzeju, plašas iespējas un likvidāciju kanālu pilsēta, Sanktpēterburgas īsa vēsture ir apveltīta pilsēta ar bagātīgu arhitektūras un mākslas dārgumiem. Līdzās pasaules slaveno atrakcijas, piemēram, Hermitage, Sv Īzaka katedrāle un Marijas teātra, pilsēta ir rādītāji mazāk zināmi, bet tikpat aizraujošu vietas, kas atklāj gan greznums un izšķērdība Sanktpēterburgas politiskās un Imperial pagātni, kā arī mysterious traģiskā ģēnijs, kas ir skārusi tik daudz no pilsētas ir liels māksliniekiem un rakstniekiem. Joprojām tiek uzskatīta par Krievijas kultūras galvaspilsētā Pēterburgā atspoguļo valsts ārkārtas liktenis kā neviena cita pilsēta, un tā unikāli bagātīgu atmosfēru iedarbojas spēcīgi kontrolēt pat novārdzināts ceļotājam.
Izmaksas Par dzīves dārdzības Sanktpēterburgā Krievijā attiecas arī uzsvērts, ka krievi vairs izdzīvot tikai marinētiem gurķiem, bietes un degvīna PVN - lai gan tā ir neapšaubāmi joprojām ir taisnība! Tā kā aizvien vairāk krievu Sanktpēterburgā pieredze forma ienākuma tā apjoma un kvalitātes produktus, kas pieejami turpina palielināties. Pret braukšanu uz lielveikalu par pilsētas nomalē tendence noteikti ir pacēlies pēdējos gados - galvenokārt pateicoties pieaugumam transportlīdzekļu īpašnieku. Šīs lielāks noieta protams nopirkt milzīgas fasēti un saglabāt konkurētspējīgākas cenas nekā to mazākas pilsētas centra kolēģiem. Cenas, Krievijas rubļos / rubļu, redzamas mūsu (mainās) iepirkšanās sarakstu zemāk ir tikai izskatījās pēc kā vadlīnija . .

Sankt- pēterburga, Krievija

Ceturtdiena 4, Jūnijs