Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Austrālija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Austrālija  
Informācija par valsti valsts kods: AU
kontinents: Austrālija, Okeānija
galvaspilsēta: Kanbera
valodas: Angļu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 27 00 S, 133 00 E
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
Austrālijas dolārs: AUD
1AUD = 0.751 USD
1AUD = 0.594 EUR

telefona kods: +61-2

ceļojumu padomi un brīdinājumi Austrālija
Tūrisms Welcome uz Austrāliju, mazākais kontinents pasaulē ar entrancing galamērķiem un atrakcijas, magnēti tūristu un atpūtnieku no attālā stūrī pasaulē. Austrālijas tūrisma piedāvā Jums lielisku iespēju redzēt un izpētīt unparallel šarmu Sydney - Harbour pilsētu, Canberra - Capital City Austrālijas Cairns - mājvieta Great Barrier Reef, Pērta, Melburna - Kultūrkapitāla, Queensland, Adelaide un daudzi citu brīnišķīgu brīvdienas galamērķi, kuras skaistums ir unparallel un nesaskaņotās ar pārējo pasauli. Austrālijas tūrisma ceļojumu piedāvā jums redzēt un izpētīt skaistumu Great Barrier Reef, kas ir brīnums, pats par sevi un ir viens no visvairāk pieprasītie tūrisma objektiem valstī. Par ceļojumu plānu un izpētīt vilinošs atrakcijas tūrisma Austrālijā, kas tagad ir visvairāk apmeklētā un pasaulē acclaimed ekskursijas un ceļojumu galamērķis pasaulē. Apmeklējiet vienu reizi un magnētiskā šarmu novada piesaistīs jūsu laiku un atkal.
Kultūra Austrālijas kultūra ir būtībā Rietumu kultūras ietekmē unikālā ģeogrāfija Austrālijas kontinenta, un dažādu ieguldījumu aborigēnu un Torres Strait salu tautu un dažādu viļņi multi-etnisko migrāciju, kas sekoja britu kolonizācijas Austrālijas [1]. no angļu valodas pārsvaru, demokrātiskas Westminster pārvaldes sistēmu esamību, kristietība kā dominējošo reliģiju, un sporta, piemēram, krikets un regbijs pierādījumus ievērojams angļu-ķeltu mantojumu popularitāti, bet Austrālijā šodien rīko daudz dažādu kultūras prakse un pursuits.
Valoda Kaut gan Austrālija nav oficiālā valoda, tas ir lielā mērā runā ar angļu ir de facto valsts valodu. Austrālijas angļu valoda ir atšķirīga akcentu un vārdu krājumu. Saskaņā ar 2001 skaitīšanu, angļu valoda ir vienīgā valoda, kurās runā mājās, apmēram 80% iedzīvotāju. Nākamais visbiežāk lietotajām valodām mājās ir ķīniešu (2, 1%), itāļu (1, 9%), Vjetnamiešu (1, 7%) un grieķu (1, 4%). Liela daļa pirmās un otrās paaudzes migrantu ir divvalodu. Tiek uzskatīts, ka ir starp 200 un 300 Austrālijas aborigēnu valodas, pirmo reizi Eiropas kontaktu. Tikai apmēram 70 no šīm valodām ir pārdzīvojuši, un visiem, bet 30 no tiem ir pašlaik apdraud. Vietējo valodu, joprojām ir galvenā valoda apmēram 50. 000 (0, 25%) cilvēki. Austrālija ir zīmju valoda pazīstams kā Auslan, kas ir galvenā valoda apmēram 6500 nedzirdīgajiem.
Virtuve Austrālijas virtuvi, ir visdaudzveidīgākā daudzuma, kvalitātes un izdomas, nekā daudzi citi pasaulē. Tomēr tā uzskatīja Austrālija kādu laiku, lai no gaļas pīrāgi, Vegemite sviestmaizes un desu ruļļos uz skatuves ēdieniem, piemēram, ainas "iededzināts ķengura fileja ar vītinātas biešu zaļumiem un ceptiem sīpoliem". Kulinārijas mākslu Austrālijas tikai luxuriated 1990. Bet tajā laikā, tas jau tiek uzskatīts visvairāk piedzīvojumu pasaulē. Katrā galvaspilsētā ir redzējis bars jaunu restorāni žanra "Modern Austrālija" virtuvi, izgudrojuma šefpavāriem pie stūres un ir gatavi hedonists auditorijai gatava. Šis kulinārijas atmodas Tā pamatā ir divi faktori: bagātība visaugstākais Austrālijas produktu, tai skaitā vietējo pārtikas un starptautisko virtuvi, ko Austrālijai par tās imigrantiem no visas pasaules pārpilnība.
Klimata Austrālijas klimats ir ļoti dažāds, bet līdz šim lielākā daļa Austrālija ir tuksnesis vai pussausos - 40% no sauszemes klāj smilšu kāpas. Tikai dienvidaustrumu un dienvidrietumu stūri ir mērens klimats un mēreni auglīgas augsnes. Ziemeļu daļa no valsts ir tropu klimats, kas mainās starp tropu lietus mežu, pļavām, daļa tuksnesis. Austrālijas klimats valda sauss, nogrimšana gaiss subtropu augsta spiediena drošības jostu, kas pārvietojas uz ziemeļiem un dienvidiem ar gadalaikiem. Tas izraisa nokrišņu modeli, Austrāliju, būtu liela sezonāla rakstura. Daudzās valsts daļās, sezonas augstas un kritumi var būt liels, ar temperatūras diapazonā no virs 50 ° pēc Celsija, kas ir krietni zem nulles. Minimālā temperatūra tiek regulēti ar kalnu trūkums un apkārtējo okeānu ietekmi.
Par tiesāšanās izdevumiem Daudzi potenciālajiem migrantiem vēlas uzzināt par dzīves dārdzību Austrālijā un vai viņiem būs labāks dzīves līmenis, ja tās izdara gājienu. Tas nav viegls jautājums, lai atbildētu un ikviena situācija ir atšķirīga, tāpēc jums ir jābūt gataviem veikt kādu laiku un darīt daudz pētījumu par šo tēmu.

Kanbera, Austrālija

Otrdiena 16, Aprīlis

No wikipedia par Austrālija

Austrālija, oficiāli Austrālijas Savienība (Commonwealth of Australia), ir valsts Zemes dienvidu puslodē. Pēc platības tā ir sestā lielākā valsts pasaulē. Austrālija ir vienīgā valsts pasaulē, kuras teritorija aizņem visu kontinentu. Austrālija kontrolē arī Tasmaniju un vairākas mazākas salas Indijas un Klusajā okeānā. Kopš 1933. gada Austrālijas valdība ir izteikusi teritoriālas pretenzijas uz Austrālijas Antarktisko Teritoriju. Austrālijas tuvākās kaimiņvalstis ziemeļos ir Indonēzija, Austrumtimora un Papua-Jaungvineja, ziemeļaustrumos — Zālamana salas, Vanuatu un Jaunkaledonija, bet dienvidaustrumos — Jaunzēlande.

Vairāk nekā 42 000 gadus Austrālijas pamatiedzīvotāji bija aborigēni. Pirmie eiropieši, kuri 1606. gadā saniedza Austrālijas krastus, bija nīderlandiešu jūrasbraucēji. Austrālijas austrumu pusi 1770. gadā savā pakļautībā pārņēma Lielbritānijas Karaliste, kuru nosauca par Jaundienvidvelsu. Tur briti izveidoja noziedznieku koloniju. 19. gadsimta laikā briti kolonizēja visu Austrāliju. 1851. gadā Austrālijas dienvidaustrumos tika atrasts zelts un sākās zelta drudzis, tādēļ iedzīvotāju skaits īsā laikā pieauga trīs reizes., apvienojoties sešām kolonijām, tika dibināta Austrālijas Savienība.

Austrālijā dzīvo vairāk nekā 21 miljons iedzīvotāju. Pirmiedzīvotāji ir aborigēni un Torresa šauruma tautas, bet mūsdienās nospiedošā vairākumā ir imigranti. Kopš Otrā pasaules kara, sešdesmit gadu laikā, Austrālijā ir ieradušies 6, 5 miljoni imigrantu, no kuriem 660 tūkstoši bija bēgļi. Šajā laikā iedzīvotāju skaits no 7 miljoniem ir trīskāršojies. Valstī ir stabila, ar daudzveidīgu kultūru bagāta un demokrātiska sabiedrība ar kvalificētu darbaspēku un spēcīgu, konkurētspējīgu ekonomiku. Austrālijā 2007. gadā bija 14. lielākā saimniecība pasaulē, kā arī 9. lielākā rūpnieciskā saimniecība. Rēķinot uz vienu iedzīvotāju, tā ir 15. bagātākā valsts pasaulē.

Aptuveni 10% no pasaules dzīvnieku un augu sugām dzīvo un aug Austrālijā, no kurām ļoti daudzas ir endēmiskas. Austrālija ir apņēmusies saglabāt tās unikālo vidi un dabas mantojumu, tadēļ tā veic dažādus vides aizsargāšanas pasākumus, piemēram, Pasaules mantojumu atrašanās vietās izveidojot nacionālos parkus un dabas liegumus. Austrālijas nacionālais zieds kopš 1901. gada ir zeltainā akācija.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Austrālija, Kanbera