Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Čehija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Čehija  
Informācija par valsti valsts kods: CZ
kontinents: Eiropa
galvaspilsēta: Prāga
valodas: čehu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 49 45 N, 15 30 E
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
Čehijas krona: CZK
1CZK = 0.044 USD
1CZK = 0.035 EUR

telefona kods: +420-2

ceļojumu padomi un brīdinājumi Čehija
Iepirkšanās Atbilde uz to, kas ir tipisks čehu produkts ir garš. Bohēmijas kristāli, stikla rūpnīca, Porcelāna, Granat rotaslietas, rotaļlietas, Gleznas, Clay, Old Koka Cloth Prints, alkoholiskie dzērieni. Veikali arī pārdot variācijas, kas nav Čehijas posteņiem, piemēram, Babushkas. Nopirkt māla flauta par Charles Bridge tad galvu brīnišķīgi keramikas dizaina veikala jauno čehu mākslinieku.
Tūrisms Čehijas Republika atrodas pie Centrāleiropas sirdī, un tā centrā atrodas skaistā un vēsturiskā pilsētā Prague. Ar iedzīvotāju aptuveni 1, 3 miljoni iedzīvotāju, pilsēta atrodas uz katru pusi no Vltava upes vidū Bohemia, kas ir viens no trim vēsturiskā Čehijas teritorijā; pārējās ir Morāvijas un Silēzijas. Pilsētā ir septiņi "Chapter nodaļu" vai apgabalos. Ziemeļu un rietumu nomalē Tas galvenokārt platība, dzīvojamo ēku un parkland, kas satur Prāgas lielākais parks - Stromovka. . . .
Virtuve Čehu virtuve ir gan ietekmē un ietekmēja apkārtējo valstu virtuves noslēpumus. Daudzi no naudas soda un konditorejas izstrādājumi, kas ir populāra Viduseiropā izcelsme čehu zemēs. Čehu virtuve ir apzīmēts ar stingru uzsvaru uz gaļas ēdieniem. Cūkgaļa ir diezgan izplatīta, un liellopu gaļu un vistas arī ir populāras. Zosu, pīļu, trušu un medījumu tiek pasniegtas. Zivis ir reti, ar neregulāru izņemot svaigu foreļu un karpu, kas tiek pasniegta Ziemassvētkos.
Klimata Čehijas Republika ir Centrāleiropas mērens un pārejas klimats, ar izmaiņām, kas izriet no topogrāfijas valstī. Klimats ir mērens ar vēsām vasarām un aukstumu, apmācies, un mitrām ziemām. Vidējā temperatūra Prāgā svārstās no -1 aptuveni ° C (30 ° F) janvārī līdz 19 ° C (66 ° F) jūlijā. Parasti mērens piejūras klimats valda čehu zemēs. Nokrišņu sadalījums lielā mērā ietekmē rietumu vēji, un tās izmaiņas ir cieši saistīta ar atbrīvojumu. Vairāk nekā trīs piektdaļas no lietus līst laikā pavasarī un vasarā, kas ir izdevīgi lauksaimniecībai. Nokrišņu diapazons ir no 50 cm (20) līdz vairāk nekā 127 cm (50), nokrišņu daudzums ir mazāks par 58 cm (23) rietumu Bohemia un dienvidu Morāvijā. Lasīt tālāk: Klimata - Čehija - vidēji temperatūra http://www. nationsencyclopedia. com/Europe/Czech-Republic-CLIMATE. html # ixzz1ZERofvN5
Valoda Čehija (/ / tʃɛk; čeština čehu izruna: [t͡ʃɛʃcɪna]) ir West slāvu valoda ar apmēram 12 miljoni native speakers, tā ir vairākuma valoda Čehijā un runā čehi visā pasaulē. Valoda bija pazīstama kā Bohemian angļu valodā, līdz 19. gadsimta beigās. Čehu ir līdzīgs un savstarpēji saprotamā ar Slovākijas un, ievērojami mazākā mērā, poļu un Sorbu.
Cenas Čehijas Republikas naudas vienība ir Čehijas krona (CZK) vai Čehijas Crown. Crown ir sadalīta 100 Helar, bet visi sub-Crown nauda, ​​kas nav viegla 50 Helar gabals vairs netiek lietots. Čehijas monētu kalšanas veido 1, 2, 5, 10, 20 un 50 Crown gabaliem. Banknotes nāk 50, 100, 200, 500, 1000, 2000, 5000, palielinot izmēru ar vērtību un kura krāsa mainās un grafisko dizainu. 50-Crown monēta ir bimetāla un nepopulārs ar čehiem, kā daži apgalvo copperclad centra kodols pops, bet tas nekad nav noticis ar mani 6 mēnešu laikā esmu dzīvojis šeit. 50-Crown monēta tāpēc bieži stuckin jūsu veiktās izmaiņas, ja tas ir skaidrs, jūs esat apmeklētājs vai tūrists, ja jums ir atstāt valsti drīz, Jums vispirms ir jāmēģina apmainīt to rēķinu vietā, vai gatavs būt iestrēdzis ar to un ņemt (kaut arī minimāli) zaudējumus.
Kultūra Čehoslovākija galvenajiem kultūras sasniegumiem notika galvenokārt Viduslaikos, un pēc 18 gadsimtā. Turpmākajos trīs gadsimtus kontroles vācieši rezultātā apspiešanu dzimtā sasniegumu un piespieda daudzus māksliniekus, mūziķus, un filozofu dzīvot ārzemēs.

Prāga, Čehija

Sestdiena 20, Jūlijs

No wikipedia par Čehija

Čehija, ir augsti attīstīta mononacionāla valsts Eiropas centrā bez pieejas pie jūras. Ziemeļos tā robežojas ar Poliju, austrumos ar Slovākiju, dienvidos ar Austriju, bet rietumos ar Vāciju. Pazīstamākie Čehijas zīmoli ir automašīnas "Škoda", čehu alus un čehu hokejs. Neatkarību tā ieguva 1993. gadā, sadaloties Čehoslovākijai. 1999. gadā Čehija kļuva par NATO dalībvalsti, bet 2004. gadā — par Eiropas Savienības dalībvalsti.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz: