Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Aruba

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Aruba  
Informācija par valsti valsts kods: AW
kontinents: Ziemeļamerika
galvaspilsēta: Oranjestada
valodas: Holandiešu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800/1900
GPS: 12 30 N, 69 58 W
elektrība: 127V/60Hz

naudas vienība:
Arubas florins: AWG
1AWG = 0.559 USD
1AWG = 0.441 EUR

telefona kods: +297-8

ceļojumu padomi un brīdinājumi Aruba
Klimata Aruba piedāvā pastāvīgi silts laiks. Vasaras nekad nebeidzas šeit. Temperatūras starpība starp jūniju un decembri vai pusnakts, un pusdienlaiks reti vairāk nekā četriem grādiem abpus 82F. Uzticams Dzesēšanas tirdzniecības vējš pūš no austrumiem, un mazāk nekā 22 collas lietus gāze jebkur uz salas laikā gadā.
Valoda Uz Karību salas Aruba, ir daudzas valodas. Oficiālā valoda ir holandiešu, un skolas prasīt studentiem apgūt gan angļu, gan spāņu valodā. Francijas un, mazākā mērā, portugāļu arī ir pārstāvēti salas. Tomēr Arubans arī runāt vietējā kreolu valoda pazīstams kā papjamento, saskaņā ar valdības Arubas [1] afro-portugāļu kreolu. Holandiešu ir oficiālā valoda salas gadiem, kā salas ir daļa no Nīderlandes Karalistes, bet Aruba atzinusi angļu valodu kā starptautiskā valoda, un ir nepieciešams, ka bērni mācās angļu valodu kā jau 4. klases. Aruba atrašanās pie Dienvidamerikas krastu ir arī spāņu ārkārtīgi svarīga. Studenti sākt mācīties šo jau 5. pakāpē. Papjamento ir kreolu valoda ar saknēm galvenokārt no Portugāles, un mazākā mērā no holandiešu un angļu valodā, un radās 16. gs. kā saziņas starp vergiem un vergu vadītājiem.
Pārtika un dzērieni Nav daudz pārtika tiek audzēta uz vietas, bet ar vietējo virtuvi šķirnes ir plašs. Ir ļoti plašu starptautisko virtuvi, un vairāki no vairāk slavens ātrās ēdināšanas ķēdēs ir telpas, uz salas. Specialitātes: • Keshi jēna (Gaudas siers pildīta ar pikanto gaļas maisījums vai nu vistas vai liellopu gaļu un pēc tam cep). • Stobà (jēra vai kazu gaļas sautējums). • Cala (pupu pankūkas). • Pastechi (gaļas vai siera pildījumu apgrozījuma). • Ayacas (lapkoku iesaiņotu gaļu ruļļos).
Valūta Florin (zīme: PP, [nepieciešama atsauce] kods:. AWG) ir valūta Arubu. Tā ir sadalīta 100 centus. Guldeni tika ieviesta 1986, aizstājot Nīderlandes Antiļu guldenis par nominālvērtību.

Oranjestada, Aruba

Pirmdiena 12, Aprīlis

No wikipedia par Aruba

Aruba ir 33 km gara sala Mazajās Antiļās, atrodas 27 km uz ziemeļiem no Venecuēlas piekrastes. Aruba kopā ar Nīderlandi, Sintmārtenu un Kirasao veido Nīderlandes karalisti.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Aruba, Oranjestada