Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Dānija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Dānija  
Informācija par valsti valsts kods: DK
kontinents: Eiropa
galvaspilsēta: Kopenhāgena
valodas: dāņu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 56 00 N, 10 00 E
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
Dānijas krona: DKK
1DKK = 0.170 USD
1DKK = 0.134 EUR

telefona kods: +45

ceļojumu padomi un brīdinājumi Dānija
Tūrisms Tūristi Dānijā veido galvenokārt cilvēki no kaimiņvalstīm, it īpaši Vācija, kam seko Zviedrija, Norvēģija un Nīderlande. Ar 4. 700. 000 apmeklētājs ierodas 2007. gadā, Dānijā ieņēma 43. in UNWTO Pasaules Tūrisma klasifikāciju. Statistika liecina, ka tomēr kopējais skaits gadā nakšņošanu Dānijā pašreiz samazinās. Dānija ir daudz smilšainām pludmalēm, kas piesaista galvenokārt vācu tūristi. Zviedrijas un Norvēģijas tūristi bieži nāk apmeklēt samērā dzīva Kopenhāgenas pilsētas, bet daudzi jaunieši skandināvi nāk uz Dāniju ir lēts un viegli pieejamā alu, vīnu un alkoholiskajiem dzērieniem.
Kultūra Dānijas kultūras ir dažas vispārējas iezīmes bieži vien ir saistīta ar dāņu sabiedrībā un ikdienas kultūru. Pieticību, punktualitāti, bet pats galvenais vienlīdzība ir svarīgi aspekti Dānijas veids life. Indeed, apzināti mēģinājumi atšķirt sevi no citiem, var iepazīties ar naidīgumu saskaņā ar Jante likums, ko ievēro daži kā neoficiālu kodeksu Skandināvijas rīcību. Dānijā, kultūru un mākslu attīstīties, kā rezultātā proporcionāli lielu summu valsts līdzekļiem, ko tie saņem, daudz ko pārvalda vietējās iestādes, lai iesaistītu pilsoņus. Pateicoties sistēmai dotācijām, dāņu mākslinieki varēja veltīt sevi savu darbu tāpat kā muzeji, teātri un kino institūta saņemt valsts atbalstu.
Virtuve Dāņu virtuve (dāņu: Dansk køkken) ir veidota ar praksi zvejošanu un lauksaimniecību, tostarp audzēšanu augsnes paaugstinot kultūras un domesticēto dzīvnieku vairošanas un Dānijas vēsturē. Dāņu virtuve ir pazīstama ar savu atvērto sviestmaizes (Smørrebrød), gaļas bumbiņas (Frikadeller) un saldajiem konditorejas izstrādājumus. Kad runa ir par dzeršanu, Dānija ir slavena ar savu alus (Carlsberg un Tuborg ir pasaules slavens alus darītavām) un tās rūgtās, piemēram, Gammel Dansk.
Valoda Dānijas (Dansk, izrunā [dan ˀ sɡ̊] (klausīties), Dansk sprog, [dan ˀ sɡ̊ sb̥ʁɔʊ̯ ˀ]), ir North ģermāņu valodu, kurā runā apmēram seši miljoni cilvēku, galvenokārt valsts Dānija. Tas ir arī runā 50. 000 vāciešu un dāņu tautības ziemeļu daļās Schleswig-Holstein, Vācija, kur tās rīcībā statusu mazākumtautību valodas [2]. Dāņu ir obligāts priekšmets skolā Danish Crown teritorijas Farēru salām ( ja tā ir arī oficiālā valoda pēc Farēru salu) un Grenlandi (ja tomēr vienīgo valsts valodu, jo 2009 ir Kalaallisut), kā arī bijušo kroņa saimniecības no Islandes. Ir arī dāņu valodu kopienām Argentīnā, ASV un Kanādu. Tas ir, lielā mērā savstarpēji saprotamā ar norvēģu bukmols un mazākā mērā ar Zviedrijas.
Iepirkšanās Iepirkšanās Dānija vienmēr ir abpusēji griezīgs zobens - tas nav noslēpums, cenas ir augstas, bet meistarības kvalitāte bieži vien ir ārpus salīdzināt. Dānijas, tāpat kā viņu Nordic tautieši, ir pasaules slaveni kad runa ir par mēbelēm. Tas bija no šīs nozares, ka Dānija ir konstatēts, ka nosakot eksporta - Lego bloku. Viens no pasaules premier rotaļlietas bērniem visu vecumu, tie ir populāri pietiekami, lai attaisnotu savu tematisko parku.
Valūta Kronu (zīme: kr; kods: DKK) ir valūta Dānijas Karalisti. Krona ir piesaistīta, izmantojot Eiropas Savienības valūtas kursa mehānisms eiro. KRONE daudzskaitļa ir kronas. Krona ir sadalīta 100 rūdas vienskaitļa forma ir tāda pati kā daudzskaitlī. ISO 4217 kods ir DKK, iekšzemes saīsinājums ir "kr. " Reizēm variantus DKR vai Dkr ir redzējis, bet tie nav amatpersona. Valūta dažkārt neoficiāli sauc arī par "Danish Crown" angļu valodā (kopš kronas burtiski nozīmē kronis dāņu valodā).

Kopenhāgena, Dānija

Ceturtdiena 24, Septembris

No wikipedia par Dānija

Dānija ir valsts Eiropā.

Dānija ir samērā neliela valsts. Tās platība ir 43 094 km2. Dānijai ir daudz salu, kuras atrodas Baltijas jūras dienvidrietumos. Krasta līnijas garums tāpēc ir 7 314 km liels, bet robežas garums ar Vāciju - tikai 68 km. Klimats mērens, mitrs un apmācies - maiga, mitra ziema un vēsa vasara. Janvārī temperatūra ir ap 0 °C, bet jūlijā +15 °C. Dānijā nav lielu augstieņu, tās augstākā virsotne ir tikai 173 m augsta, bet zemākā vieta atrodas 7 metrus zem jūras līmeņa.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Dānija, Kopenhāgena