Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Indija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Indija  
Informācija par valsti valsts kods: IN
kontinents: Āzija
galvaspilsēta: Jaundeli
valodas: hindi, Angļu, citas valodas

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800
GPS: 20 00 N, 77 00 E
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
Indijas rūpija: INR
1INR = 0.022 USD
1INR = 0.017 EUR

telefona kods: +91-11

ceļojumu padomi un brīdinājumi Indija
Tūrisms Tūrisma Indija ir lielākais pakalpojumu nozarē, ar ieguldījumu 6, 23% valsts IKP un 8, 78% no kopējā nodarbināto skaita Indijā. Indija liecinieki vairāk nekā 17. 900. 000 gada ārvalstu tūristu ierašanās un 740, 000, 000 vietējā tūrisma vizītes. Tūrisma nozarei Indijā saražoja aptuveni 100 ASV dolāru miljardiem 2008. gadā un tas palielināsies līdz US $ 275. 500. 000. 000 ar 2018 9, 4% gada pieauguma temps [1] 2010. , 17, 9 miljoni ārvalstu tūristu apmeklēja Indiju. Vairums ārzemju tūristi nāk no ASV un Lielbritānijā. Maharashtra, Tamil Nadu, Delhi, Uttar Pradesh un Rajasthan ir top 5 valstīm, lai saņemtu ārzemju tūristiem. [2] Iekšzemes tūrisms tajā pašā gadā bija liela miljoni 740. Andhra Pradesh, Uttar Pradesh, Tamil Nadu un Maharashtra saņēma liela daļa no šiem apmeklētājiem. [3] [4] Tūrisma ministrija ir centrālais aģentūra formulēt valsts politikas un programmu izstrādei un tūrisma veicināšanas jomā. Šajā procesā, ministrijas konsultējas un sadarbojas ar citām ieinteresētajām personām jomā, ieskaitot dažādu ministriju / aģentūru, dalībvalstu valdībām / Savienības teritorijām, kā arī privātā sektora pārstāvjiem.
Kultūra Indijas valodām, reliģijām, deju, mūzikas, arhitektūras, pārtikas un muitas atšķiras no vietas uz vietu valstī, bet tomēr piemīt kopīgs. Indija ir vienīgā valsts pasaulē, kura ir tik daudz reliģijām un ticībām. Indijas kultūra ir apvienojot šos dažādos subkultūras izplatību visā Indijas subkontinentā un tradīcijām, kas ir vairākas Millenia vecs [1], uzskata daudzi vēsturnieki kā "vecākā dzīvojamā civilizācijas Earth". , Indijas tradīcija aizsākās jau 8000 BC [2], un ir nepārtraukta vēsturē kopš laika Vēdas, domājams dažādi ir 3000 vairāk nekā 5500 gadiem [3] Daudzi elementi Indijas daudzveidīga kultūras -. , piemēram, Indijas reliģijām, jogu un indiešu virtuvi - ir bija dziļa ietekme visā pasaulē.
Virtuve Indijas virtuve sastāv no tūkstošiem reģionālās virtuves, kas datējami ar tūkstošiem gadu, tika arī ietekmēja britu, kad tie tika nolēmumu Indiju laikā pirms neatkarības atgūšanas periodā, Indijas ēdieni ir raksturīga plaši izmantot dažādu Indijas garšvielām, garšaugi, dārzeņu un augļu. Tā ir pazīstama arī ar plaši izplatīto praksi veģetārisma Indijas sabiedrībā. Katrs no Indijas virtuve ģimenes ietver plašu sortimentu ēdienus un ēdienu gatavošanas paņēmienus. Tā rezultātā, tā atšķiras no reģiona uz reģionu, kas atspoguļo dažādās demogrāfijas etniski daudzveidīgu subkontinentā. Hindu pārliecību un kultūru ir bijusi ietekmīga loma attīstībā indiešu virtuvi. Tomēr, virtuve visā Indijā arī attīstījusies kā rezultātā subkontinentā liela mēroga kultūras mijiedarbība ar mongoļu un Lielbritānijā padara unikālu maisījums daži dažādu kulinārija. Garšvielu tirdzniecība starp Indiju un ES, bieži tiek minēta kā galvenais katalizators Eiropā vecums Discovery. The koloniālās periodā ieviestas Eiropas ēdiena pagatavošanas veidiem uz Indiju, pievienojot elastību un daudzveidību, Indijas cuisine. Indian virtuvi ir ietekmējis virtuves visā pasaulē, it īpaši tiem, no Dienvidaustrumu Āzijā un Karību jūras reģionā.
Klimata Analizē saskaņā ar Köppen sistēmu, klimata Indijas risina sešās pamatgrupās klimatisko apakštipi, tās rada pamatu tuksnesis rietumos, kalnu tundra un ledāji ziemeļos, mitrs tropu reģionos atbalsta lietus meži, dienvidrietumos, kā arī salu teritorijas papildu Indijas subkontinentā. Reģionos ir stingi dažāda tomēr cieši saistītu mikro klimatu. Tauta ir lielā mērā tiek četras sezonas: ziemā (janvārī un februārī), vasaras (no marta līdz maijam), musonu (lietus) sezonā (līdz septembrim jūnijam), un pēc musonu periodā (oktobris-decembris).
Language The languages of India belong to several language families, the major ones being the Indo-European languages—Indo-Aryan (spoken by 72% of Indians) and the Dravidian languages (spoken by 25% of Indians). [1] Other languages spoken in India belong to the Austro-Asiatic, Tibeto-Burman, and a few minor language families and isolates.
Iepirkšanās Indija ir pircējs ir paradīze. Jūs atradīsiet visu, sākot no apģērbu keramikas, metāla un darbs ar mūzikas instrumentiem. Vienīgā problēma ir, kā iegūt visus jūsu pirkumus uz mājām! Lasiet tālāk, lai uzzinātu, ko pirkt un kur veikals "til jums kritums.
Cenas Ja jūs uzturēšanās lētas viesnīcas, vienmēr ceļo 2 klases vilcienos un iemācīties pastāvēt par Dhal un rīsiem, jūs varētu redzēt Indiju tikai US $ 10 dienā. Ja vēlaties dažas vairāk komforta, kā vienkāršs privātā istaba ar vannas istabu, daudzveidīgu uzturu, un gadījuma 1. klase ceļojumiem pa dzelzceļu garos ceļojumos, rēķināties ar aptuveni US $ 20-25 dienā. Uzturēšanās vidējas klases viesnīcas, ēšanas pienācīgu restorānu, un reizēm iznomājot automašīnu un vadītāju izmaksās aptuveni US $ 30-35 dienā. Ja jūs nevēlaties pārkāpšanu ārpus pārvērst Maharaja ir pilis, un piecu zvaigžņu starptautiskās viesnīcas, budžets it kā tu būtu ceļojumā ērti Rietumos.
Valūta Indijas rūpija ir oriģināls oficiālā valūta Indijā. Tulkojums angļu valodā "rūpija" ir "sudraba", un nosaukums pastāv, jo tā iepriekš bija sudraba monētu. Šis pats fakts bija smagas sekas 19. gadsimtā, kad spēcīgāko ekonomiku pasaulē bija par zelta standartu. Par lielu daudzumu sudraba, ASV un vairākās Eiropas kolonijām atklājums izraisīja samazināšanos relatīvā vērtība sudraba uz zeltu.

Jaundeli, Indija

Piektdiena 18, Septembris

No wikipedia par Indija

Indija, ir valsts Dienvidāzijā. Tā ir septītā lielākā valsts pasaulē, kā arī otrā lielākā valsts pēc iedzīvotāju skaita. Toties tā ir vislielākā demokrātiskā valsts pasaulē pēc iedzīvotāju skaita. Indijā dzīvo vairāk nekā miljards cilvēku un šajā teritorijā runā vairāk kā 1600 dažādās valodās. Indiju dienvidos apskalo Indijas okeāns, austrumos Arābijas jūra, bet rietumos Bengālijas līcis. Krasta līnijas garums sasniedz 7 517 km. Rietumos tā robežojas ar Pakistānu, ziemeļos ar Ķīnu, Nepālu un Butānu, bet austrumos ar Bangladešu un Mjanmu. Tai Indijas okeānā ir jūras robežas arī ar Šrilanku, Maldīviju un Indonēziju.

Indijas subkontinenta ilgstošajā vēsturē ir veidojusies tā materiālās un kultūras bagātības, tajā ir mājvieta Indas ielejas civilizācijai, to ir šķērsojuši vēsturiskie tirdzniecības ceļi un te ir bijušas lielas impērijas. Oldenburg, Phillip. 2007. "India: History, ". gadā pēc cīņas par neatkarību, ko iezīmēja plaša nevardarbīga pretošanās.

Indija ir parlamentārās demokrātijas sistēmas republika, kas sastāv no 28 štatiem un septiņām savienības teritorijām. Tai ir pasaulē divpadsmitā lielākā ekonomika pēc tirgus izmaiņu rādītājiem un pasaulē ceturtā lielākā pēc pirktspējas paritātes. 1991. gadā uzsāktās ekonomiskās reformas to ir pārvērtušas par vienu no visātrāk augošajām ekonomikām, tomēr te vēl joprojām ir augsts nabadzības, pārstāvjiem. -->
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Indija, Jaundeli