Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Bahreina

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Bahreina  
Informācija par valsti valsts kods: BH
kontinents: Āzija
galvaspilsēta: Manama
valodas: Arābu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 26 00 N, 50 33 E
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
Bahreinas dinārs: BHD
1BHD = 2.653 USD
1BHD = 2.096 EUR

telefona kods: +973

ceļojumu padomi un brīdinājumi Bahreina
Tūrisms Bahreina saņem divus miljonus tūristu gadā. Lielākā daļa apmeklētāju ir no arābu valstīm Persijas līča, bet ir arvien vairāk tūristus no valstīm ārpus reģiona. Lonely Planet ceļvedis apraksta Bahreina kā "lielisku ieskatu līcī" [1], jo tās arābu mantojums un reputāciju, ka tā izmanto, lai baudīt kā drošu un mūsdienu. Senās civilizācijas Dilmun, kas dominēja tirdzniecība starp Mezopotāmiju un Indas ielejas civilizācijas, bija centrēta Bahreinā. Gada Dilmun iedzīvotāju atstāja apmetnes un tempļi un desmitiem tūkstošu apbedīšanas pilskalni, kas grezno ainavu.
Virtuve Ir plašu kvalitātes ēdināšanas iespējas, daudzās, bet ne visas no tām ir atrodamas 5-zvaigžņu viesnīcās. Ja visuresoša līča izvēlni rīsi, jēra un mezze (hummus, sakapātus salāti un citi uzkodas), nav jūsu gaumei, tad mēģiniet vietējos ūdeņos nozvejoto garnelēm un omāru. Augļu sulas, piemēram, citronu un piparmētru, ir neatvairāma vasarā.
Klimata Jūnijs-oktobris, karsts un mitrs (42 ° C/108 ° F), decembris-aprīlis, viegla (10-20 ° C/50-68 ° F). Decembris līdz martam var būt diezgan atdzist. Nokrišņu daudzums ir neliels un skar galvenokārt ziemā. Labākais laiks, lai apmeklētu Bahreinā ir no februāra līdz aprīlim un oktobris-decembris, kad debesis ir brīva no siltuma nokausēt un laika apstākļu saulains bez nomācošs. Reizes, lai izvairītos, izņemot soda vidū vasaras mēnešos, ir Ramadan (kad restorāni ir slēgti dienas laikā) un divi Eid
Valoda Galvenais Bahreina valoda ir arābu. Bahreina, kas sastāv no 36 salām ir arhipelāgs, kas atrodas Persijas līcī. Tā atrodas starp Katara no austrumu daļā un Saūda Arābijas par rietumu pusē. Tā ir pirmā Līča valsts, kas ir atklājuši naftas resursus. Tā kā dažādu tautību cilvēki te dzīvo, tāpēc tā valoda ir dažāda. Valodas, kurās Bahreina ietver arābu, angļu, persiešu un urdu. Svešvaloda ir galvenokārt izmanto oficiāliem mērķiem. Bahreina ir zeme arābi, tāpēc vietējās valodās, galvenokārt arābu, persiešu. Urdu arī runā plaši. Tās ir valodas, Bahreinas, kas ir plaši izmantotas verbālo komunikāciju valstī. Lielākā daļa iedzīvotāju sastāv no arābu musulmaņiem.

Manama, Bahreina

Ceturtdiena 29, Februāris

No wikipedia par Bahreina

Bahreina (, Baḥrayn), oficiāli Bahreinas Karaliste (مملكة البحرين, Mamlakat al-Baḥrayn), ir salu valsts Āzijā, konstitucionāla monarhija. Galvaspilsēta Manāma. Atrodas uz 3 lielākām un daudzām mazām salām Persijas līcī.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Bahreina, Manama