Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Kolumbija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Kolumbija  
Informācija par valsti valsts kods: CO
kontinents: Dienvidamerika
galvaspilsēta: Bogota
valodas: Spāņu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 850/1900
GPS: 4 00 N, 72 00 W
elektrība: 110V/60Hz

naudas vienība:
Kolumbijas peso: COP
1COP = 0.0004 USD
1COP = 0.0003 EUR

telefona kods: +57-1

ceļojumu padomi un brīdinājumi Kolumbija
Tūrisms Tirdzniecības ministrijas, rūpniecības un tūrisma ministrs (spāņu: Ministerio de Comercio, Industria y Turismo) ir Kolumbijas ministrija, kas atbild par tūrisma jautājumiem. Laikā no slavenākajiem festivālos, piemēram, Cali gadatirgū, Barranquilla ir Carnival, Bogota Vasaras festivālu, Ibērijas un Amerikas teātra festivālu un Ziedu svētki ir tad, kad visvairāk ārvalstu tūristu doties uz Kolumbiju. Daudzi cilvēki apmeklē Kolumbijas laikā Ziemassvētku laiks un svinībām apkārtējo Neatkarības Kolumbija. Tūrisma ministrija uzskata, ka karstajā sezonā Klusās nedēļas, vasarā (jūnijā, jūlijā un augustā), un Ziemassvētku sezonā. Laikā svēto nedēļā daudzi ceļojumu uz Karību Kolumbijas reģiona vai apmeklēt reliģiska orientierus, piemēram Las Lajas Cathedral, Sāls Cathedral of Zipaquirá, pilsētas, Santa Cruz de Mompox, Guamal vai Popayán kur katoļu tradīcijas un rituāli tiek veikti, among others.
Valoda Oficiālā valoda ir Kolumbija spāņu, kas Kolumbijas spāņu ir vietējo šķirni. Vietējās valodas, kurās runā Kolumbijā ir arī amatpersona, teritorijās, kurās tie runā
Valūta Peso ir valūta Kolumbija. Tās ISO 4217 kods ir COP un tas ir arī neformāli saīsina kā COL $. Tomēr oficiālā peso simbols $. Kā 20 2011 Jūlijs, kurss Kolumbijas peso ir 1750 Kolumbijas peso līdz $ 1.
Virtuve Kolumbijas virtuvi attiecas uz ēdienu gatavošanas tradīcijām un praksi Kolumbija. Līdz ar citām kultūras izpausmes nacionālo identitāti, Kolumbijas virtuve atšķiras starp tās daudzajām Noteiktos reģionos. Kolumbiešu parasti ēst trīs maltītes dienā: lielas brokastis, vidējas pusdienas starp 12-2, un gaismas vakariņas. Kolumbijas kafija ir labi pazīstama ar tās augstajiem standartiem garšas salīdzinot ar citiem. Kolumbijā ēd sliekas un mandarīnus

Bogota, Kolumbija

Trešdiena 12, Jūnijs

No wikipedia par Kolumbija

Kolumbija ir Dienvidamerikas ziemeļrietumu valsts. Galvaspilsēta - Bogota. Austrumos robežojas ar Brazīliju un Venecuēlu, Dienvidos ar Ekvadoru un Peru, rietumos ar Panamu. Ziemeļos valsti apskalo Karību jūra un Klusais okeāns rietumos.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Kolumbija, Bogota