Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Francija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Francija  
Informācija par valsti valsts kods: FR
kontinents: Eiropa
galvaspilsēta: Parīze
valodas: Franču

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 46 00 N, 2 00 E
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
eiro: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefona kods: +33-1

ceļojumu padomi un brīdinājumi Francija
Tūrisms Francija Tūrisms pieredzējuši konsultanti saglabā līdz brīdim, Viesnīcas, Tours, Cruises, Slēpošanas kūrorti, Ceļojumu apdrošināšana, aviobiļešu un citu daudzveidīgu produktu mēs iesakām regulāri apmeklējot Francijas brīvdienām un inspekcijas braucieniem. Katrs konsultants izmanto savas zināšanas, lai izveidotu lieliski unikālu atpūtas pieredzi īpaši pielāgots jūsu vajadzībām. Darīsim pētniecības un atrast jums atbildes, lai nodrošinātu jūsu brīvdienu ir patiesi neaizmirstamu notikumu.
Kultūra Francijas un Francijas iedzīvotāju kultūra ir veidota pēc ģeogrāfiskās atrašanās vietas, pa dziļu vēsturisku notikumu un ārvalstu un iekšējo spēku un grupām. Francijā, un it īpaši Parīzē, ir bijusi nozīmīga loma kā centrs, augstas kultūras un lietišķās mākslas kopš septiņpadsmitā gadsimta pirmajā vietā Eiropā, un no deviņpadsmitā gadsimta, visā pasaulē. No vēlu deviņpadsmitajā gadsimtā, Francija ir arī liela loma kino, modes un virtuvi. Franču kultūras nozīme ir waxed un waned gadsimtu gaitā, atkarībā no tās ekonomisko, politisko un militāro nozīmi. Francijas kultūras šodien ir atzīmēta gan lielu reģionālo un sociāli ekonomisko atšķirību un spēcīga vienojoša tendences.
Vēsture Atklātā vietā, dabas skaistumu, sataustāms sajūtas pret vēsturi - cilvēki nāk uz Franciju, lai visu šo iemeslu un apskaužamu savoir-vivre no Francijas iedzīvotājiem. Mums ir burrowed dziļi Francijā un atraka Visdāsnāko, aizraujošu saimniekiem. Jūs atradīsiet elegants piļu vēl ģimenes rokās pēc gadsimtiem, vasarnīcas starp klintis un peaks slēpotājiem un Ramblers, Chambres d'Hotes dotted gar Luāras un Dordogne, ideāls riteņbraukšanas ekskursijām, un visur, nepārspēts reģionālos ēdienus. Mums ir speciālas vietas pilsētās un pa jūru un satriecošu kolekcija Parīzes vietas, too.
Ēšana Rich virtuve ir viena no lielākajiem Francijas dārgumiem. Francijas iedzīvotāju ir ļoti atkarīgi no viņu ģimenēm, lai viņi vienmēr cenšas atrast tik daudz reizes ir kādu laiku uz galda ar savām ģimenēm un draugiem. Lielākā daļa cilvēku Francijā sākt savu dienu ar brokastīm, kas ir pazīstams kā le petit déjeuner. Viņu brokastis sastāv no kafijas un karstu šokolādi. Pusdienas tiek uzskatīts nesteidzīgs lieta, ko francūži, bet vairākas miltus kursi ir iekļauti to pusdienas menue. Tie galvenokārt vēlētos, lai katra salāti pusdienas vasarā, gan ziemā viņi vēlētos ēst karstu zupu. Tomēr gaļu, zivīm, sieru, augļus un dažreiz deserti ir arī bauda kā pusdienas maltītes francūži.
Iepirkšanās Ar plašu izvēli mazi veikaliņi, lielu universālveikalos un tautas tirgos, jūs varat viegli justies overwhelmed. Ļaujiet mums palīdzētu jums šo speciāli tēmu lapas, iepirkšanās, lai atrastu bezgalu dārgumu ar mūsu izvēli labākās adreses, vislabāk pērk un ieteikumus. Greznība Francijas iedzīvotāju: iepirkšanās, iepirkšanās, iepirkšanās! Live neaizmirstamu iepirkšanās pieredzi laikā Jūsu brīvdienas Francijā!
Par tiesāšanās izdevumiem Tā nav taisnība, ka Parīze ir dārga. Tas ir iespējams diviem cilvēkiem apmeklēt dažas dienas, un Parīzes tērēt mazāk nekā 100 € vienai personai dienā par viesnīcu un trīs maltītes, kopā. Tas ir mazliet vieglāk, ja jūs esat gatavi tērēt 150 € vienai personai, jo īpaši aizņemts tūrisma sezonas. Ja jums palikt uz nedēļu vai divām jūs varat iznomāt nelielu dzīvokli, iegūt vairāk vietas un ērtības, ietaupāt, sagatavojot dažas savas maltītes, varbūt dalīties ar jūsu iesniegšanas izmaksas ar citu pāris, un samazināt jūsu dienas izmaksām, lai iesniegtu un pārtiku mazāk kā 60 € līdz 80 € vienai personai dienā. (Pamēģini, ka Ņujorkā, Londonā vai Tokijā!) Eiro apmērā par euro, Paris piedāvā lielisku naudas vērtību.
Valoda Franču (français, IPA: [fʁɑsɛ]) ir romāņu valoda kā dzimtā valoda Francijā, franciski runājošās Šveices, Valonija un Brisele Beļģijā, Monako, reģioniem Kvebekas un Kanādas Acadia, un dažādās kopienās citur. Otrās valodas pratēji, franču tiek izplatīti visā daudzās pasaules daļās, kas ir lielākais skaits, kas dzīvo franču valodā runājošajā Āfrikā

Parīze, Francija

Pirmdiena 25, Septembris

No wikipedia par Francija

Francija, ir valsts Rietumeiropā ar dažām aizjūras salām un teritorijām, kas atrodas citos kontinentos. Parasti, kad runā par Franciju, domā tikai par tās Eiropas daļu nevis arī par tās aizjūras teritorijām Francijas Eiropas daļa robežojas ar Beļģiju, Luksemburgu, Vāciju, Šveici, Itāliju, Monako, Spāniju un Andoru. Dienvidos to apskalo Vidusjūra, rietumos — Biskajas līcis (Atlantijas okeāns), bet ziemeļos — Ziemeļjūra. Franciju no Apvienotās Karalistes šķir Lamanša šaurums, zem kura atrodas tunelis, kas savieno abas valstis. Francijas kontrolē ir arī Korsikas sala Vidusjūrā un vairākas citas mazākas piekrastes salas. Francijas aizjūras departamenti robežojas ar Brazīliju, Surinamu (Franču Gviāna) un ar Nīderlandes pakļautībā esošo Sintmārtenu (Senmartēna). Paši francūži savu valsti bieži dēvē par L’Hexagone (Sešstūri), jo pēc kontūras atgādina šo ģeometrisko figūru.

Francija kopš 17. gadsimta beigām ir viena no pasaules lielvarām. 18. un 19. gadsimtā tā kļuva par koloniālu impēriju. Tai piederēja aizjūras teritorijas Rietumāfrikā, Dienvidaustrumāzijā un Mazajās Antiļu salās. Francija bija viena no Eiropas Savienības dibinātājvalstīm. No visām Eiropas Savienības valstīm tā pēc platības ir vislielākā. Tā ir arī viena no Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) dibinātājvalstīm, kā arī NATO un G8 locekle. Jāpiemin, ka tā ir arī viena no piecām pastāvīgajām ANO Drošības Padomes loceklēm. Francija ir viena no septiņām pasaules valstīm, kurām ir legāli kodolieroči, kā arī tajā atrodas daudz atomelektrostacijas. Francija ir unitāra pusprezidentāla republika.

Francijas galvaspilsēta ir Parīze. Valstī ir arī daudz citas skaistas un ievērojamas pilsētas. Nozīmīgākās no tām ir Nica, Marseļa, Bordo, Lille, Liona, Tulūza, Strasbūra un Nante. Francija ir tūristu visiecienītākā valsts. Katru gadu to apmeklē vidēji 82 miljoni tūristu. Francijā ir daudzi pieminekļi, celtnes un citas ievērojamas apskates vietas, kā, piemēram, Luvra, Eifeļa tornis, Triumfa arka, Versaļas pils un Parīzes Dievmātes katedrāle. Administratīvi Francija sīkāk tiek iedalīta reģionos un departamentos.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Francija, Parīze