Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Vācija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Vācija  
Informācija par valsti valsts kods: DE
kontinents: Eiropa
galvaspilsēta: Berlīne
valodas: Vācu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 51 00 N, 9 00 E
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
eiro: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefona kods: +49-30

ceļojumu padomi un brīdinājumi Vācija
Ceļošana Vācijas transporta infrastruktūra ir viens no labākajiem Eiropā. Kā arī par to, cik tīkla, lielisku saikni starp dažādiem transporta veidiem iespēju ikvienam ceļot starp vietām, ātri un viegli. Valsts ir krustām šķērso 12. 700 km Autobahn un dzelzceļa tīkla gandrīz 35. 000 kilometru ar aptuveni 5400 stacijām, bet gaisa pasažieriem ir vairāk nekā 40 lidostas, no kuriem izvēlēties. Ja vēlaties izpētīt pie brīvākas gaita, padarīt par nelielu ceļu - vienu no valsts 150 vai tā, skatuvisks maršrutiem, iespējams, - vai kāpēc ne veikt atzarojumu vilcienu uz laukiem? Vai jūs brašs uz biznesa tikšanos vai lietojat kas atpakaļ tour, Vācija ir transporta līdzekļa uzvalks.
Pilsētas Tur ir kaut ko ikvienam Vācijas pilsētās - vai tas ir lielas pilsētas ieteikumus vai slavens arhitektūra, vēsturiskas vietas vai iepakoti iepirkšanās ielām, enchanting viduslaiku mājām vai mirgojošās nightlife. Neticami, ir vairāk nekā 10000 pilsētās Vācijā starp Ziemeļjūrā un Alpiem. Un katram ir šarmu visu pati. Šajos dinamiskas galamērķi, Jūs varat ceram uz koncertiem, kultūras pasākumiem, kā arī augsta līmeņa muzejus. Ir arī daudz, ko atklāt ceļā pieminekļiem un vēsturiskajām ēkām. Katru dienu, Vācijas lielajām pilsētām, un romantisks pilsētās ir tikai gaida, atklāts.
Muzeji 4000 vai tik muzejiem Vācijā, kalpo par pasauli atklāt un izmantot aizraujoša koncepcijas, lai izpētītu mākslu un vēsturi, tehnoloģiju un arhitektūra, literatūra un dabas pasauli. Sagaidīt daudz "aha" mirkļi! Gūt ieskatu dažādu kultūras laikmetu Berlīnes Muzeju sala, apbrīnot mākslas vecmeistaru ar moderno vecuma Frankfurtes Städel institūtu, kā arī uzzināt par zinātni un tehnoloģiju pasaules slaveno Deutsches Museum Minhenē. Vācijas muzeji ir informatīvi, izklaides un daudz jautrības. Garlaicība ir pagātne! Vācijas daudziem muzejiem ietver neticamu tēmu loku un iedvesmo iztēli, atklāšanu un mācīšanos.
Mūzika Vācija ir slavena ar savu klasisko mūziku, bet ir arī mūsdienu mākslinieku jaunradi sākās šeit, piemēram, slavenā vijolnieka David Garrett - un pat Beatles. Vācija ir iedvesma! Posms ir noteikts kaleidoskops mūzikas stilus: Vācija lepojas ar vairāk nekā 100 klasiskās koncertzālēs, bieži vien ar starptautiski pazīstami orķestri. Turklāt, pilis, pilis, brīnišķīgas dabas ainavas un pat sacīkšu trases, kas nodrošina perfektu fonu visiem festivāliem veidu, tostarp Starptautiskās Dixieland Festival Drēzdenē, Rock am Ring pie Nürburgring, Lake Chiemsee ir vasaras regeja festivāls un Heidelberg Castle teātra festivāls. Šeit jūs atradīsiet atlasot labāko festivālos, koncertzālēs, un mūziķi no baroka līdz rokam, - ļaut sevi būt iedvesmoja!
Daba Vācija ir bagāta ar neskartas dabas ainavas. Tās flora un fauna ir lieliski daudzveidīgas un bieži vien unikālas - ideāls piedzīvo dabu, tās vislabāk. Vācijas dabas rezervātiem, biosfēras rezervāti un nacionālie parki do lielisku darbu, saglabāt ainavu, saglabājot spēcīgu aicinājumu apmeklētājiem. Vai pilnīgi unspoilt vai veidota ar rokām cilvēku, daudzi no šiem galamērķiem ir unikāla visā pasaulē. Apbrīnot dekorācijas uz kājām, zirgu, ar velosipēdu vai uz kuģa laiva, parādīs jums tuvāk dabai, sniedz dziļu relaksāciju, un liek jums justies kā viens ar savu apkārtni. Nāc uz Vāciju un pieredze to sev! Daba tās labākās! Vācija ir ne mazāk kā trīspadsmit nacionālajiem parkiem, kuru ainavām, bioloģisko daudzveidību un bieži vien reti augi un dzīvnieki tiek atzīti par tās cienīgiem aizsardzības apstākļus. Un viņi tikai gaida atklāts
Viesnīcas pilsētā: Vācijas viesnīcas, viesu mājas un cita veida izmitināšanas ir vieni no labākajiem Eiropā. Tās svārstās no bāzes nometnes vietām līdz greznu zvaigžņu novērtētajā viesnīcas un rūpēties, lai savu reizi nepieciešams, ieskaitot pieejamību invalīdiem. Tradicionālās vai ultra-modernu, bet vienmēr sveikt, naktsmītnes Vācijā pārstāv izcilu vērtību par naudu. Viesi vienmēr jābūt pirmajā vietā, vai jūs esat uzturas kempings, self-ēdināšanas izmitināšanu, uz upes kruīza kuģi, jo speciālistu klīnikā vai viesnīca ar zvaigžņu vērtējumu. Aptaujas un viedokļi par sociālajiem tīkliem, liecina, ka viesiem baudīt augstas kvalitātes, profesionālu apkalpošanu un sveikt personālam visur Vācijā. Rezervēšanai var veikt tieši ar viesnīcu, izmantojot cienījamu ceļojumu aģentūras vai ar tūrisma operators Vācijā, vai jūsu mītnes valstī. Mēs ceram redzēt jums.
Iepirkšanās Vācija Iepirkšanās ir pleasurable darbību, ne tikai vietējiem iedzīvotājiem, bet arī tūristiem, kas apmeklē vietu. Ir neskaitāmas veikali Vācijā pārdod visu, sākot no ikdienas lietošanai uz luksusa precēm. Daži no iecienītāko iepirkšanās vienības Vācijā, kokgriezumi, mūzikas kastes, galda piederumi, vietējo tērpu objektus, piemēram, lederhosen, dirndls un tā tālāk. Lielākie iepirkšanās un Vācijas apgabalos, ir: Friedrichstrasse, Berlīne Centro Oberhausen Wertheim Village Minhenes City Center Harz Mountains ir zināms par rotaļlietu un kokgriezumiem un Leipcigas mūzikas instrumentus. Ierīcēm, kas var apmeklēt MediaMarkt un Saturns. Ikea un Moebel Martin ir pazīstama ar savu mēbelēm. Real, Globus Handelshof un Kaufland pārdod mājsaimniecības preču, apģērbu, pārtikas, uc atlaides precēm, var soli, piemēram, Aldi un Lidl veikali.

Berlīne, Vācija

Piektdiena 14, Jūnijs

No wikipedia par Vācija

Vācija, ir valsts Centrāleiropā. To ziemeļos apskalo Ziemeļjūra un Baltijas jūra, kā arī robežojas ar Dāniju; savukārt austrumos robežojas ar Poliju un Čehiju; dienvidos ar Austriju un Šveici; rietumos ar Franciju, Beļģiju, Nīderlandi un Luksemburgu. Vācijas platība ir 357 021 km² un to ietekmē mērenās joslas klimats. Ziemeļos plešas plaši līdzenumi, bet, virzoties uz valsts dienvidiem, reljefs kļūst kalnaināks līdz dienvidos tiek sasniegti Alpi. Vācija ar 81, 8 miljoniem iedzīvotājiem ir lielākā Eiropas Savienības dalībvalsts.

Pirms 100. gada mūsdienu Vācijas reģions bija zināms un dokumentēts kā Ģermānija. To apdzīvoja vairākas ģermāņu ciltis. 10. gadsimta sākumā ģermāņu cilšu apdzīvotās teritorijas kļuva par pamatu Svētās Romas impērijai, kas pastāvēja līdz 1806. gadam. 16. gadsimta laikā Vācijas ziemeļi kļuva par Protestantu reformācijas centru. Kā mūsdienu nacionāla valsts Vācija pirmoreiz tika apvienota Francijas-Prūsijas kara laikā 1871. gadā. 1949. gadā pēc Otrā pasaules kara Vācija tika sadalīta divās atsevišķās valstīs — Austrumvācijā un Rietumvācijā — starp sabiedroto okupētajām teritorijām. 1990. gadā abas valstis tika apvienotas. Rietumvācija 1957. gadā kļuva par Eiropas Kopienas (EC) dibinātājvalsti. Eiropas Kopiena 1993. gadā kļuva par Eiropas Savienību. Vācija ir daļa no Šengenas zonas, un 1999. gadā tajā tika ieviesta Eiropas valūta eiro.

Vācija ir federāla parlamentāra republika, kas sastāv no 16 federālajām zemēm (Länder). Galvaspilsēta un lielākā pilsēta ir Berlīne. Vācija ir ANO, NATO, G8 un OECD dalībvalsts. Vācija ir ietekmīgs ekonomiskais spēks, kurai ir pasaulē trešā lielākā ekonomika2007. gada informācija. Salīdzinot ar citām valstīm: ASV: 13 807, 550 Japāna: 4 381, 576Vācija: 3 320, 913Ķīna: 3 280, 224 pēc IKP un piektā lielākā ekonomika pēc pirktspējas paritātes. Tai ir lielākais preču eksports, kā arī otrs lielākais preču imports pasaulē. Vācijai ir piešķirts pasaulē otrs lielākais gada budžets attīstībai, www. innovations-report. de. maijā 7, 2008. Apskatīts 2008, 04-04.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Vācija, Berlīne