Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Rīga

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Attēli Rīga
 
 
 
 
 
 
 
 
Attēli Rīga gada Panoramio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tirdzniecības kategorijas Rīga
Informācijas kategorijas
ceļojumu padomi un brīdinājumi Rīga
Tūrisms Ziemeļvalstu un Baltijas valstu pilsētās Rīgas tūrisma novērtējums ir atzīta par kultūrvēsturisko pilsētu, bet māksla ir Helsinkos, Kopenhāgenā un Malmē. Pagrieziet Tallinn atzīta par romantisku
Iepirkšanās Jā, jūs varat oficiāli piliens tukšs plaukti klišeja no vecās Austrumu bloka - tā ir apmēram divdesmit gadu laikā no dienas, kad visi. Šajās dienās jūs atradīsiet Rīga piedāvā visus dažādību un kvalitāti Jūs sagaidāt no pilsētas tuvojas 1 miljonu izmēra, un jums var būt daudz jautrības iepirkšanās pazīstami zīmoli pēriens jaunu tirdzniecības centru. Jābrīdina, ka tomēr Rietumu zīmes ir kaut kas no statusa simbols Latvija, un tie kā tādi var būt dārgāka nekā mājās. Kaulēties mednieki varētu labāk redzētu, kas cienījamas valsts veikalos piedāvā - vai par reālu samazināt cenu piedāvājumus izbraukšana Rīgas Centrāltirgū.
Izmaksas Pārtika un dzērieni restorānā & pub: - Zivis un mikroshēmas - 3 LVL / 4 EUR / GBP 3 - fast food ēdienu (burgeri, čipsi, kola) - 3 līdz 5 Ls / 4 līdz 7 EUR / 3-5 GBP - maltīte vietējo restorānu - 5 līdz 7 LVL / 7-10 EUR / 5-7 GBP - miltus lēts restorāns - 2, 50 LVL / 4 EUR / 2, 50 GBP - Meal parastā restorānā - 6 LVL / 9 EUR / 6 GBP - maltīte dārgu restorānu - sākot no 20 LVL / 30 EUR / 20 GBP - Cigaretes, viens iepakojums - 3 LVL / 4 EUR / GBP 3
Tēmekļi Latvija galvenajiem tūrisma objektiem ir koncentrēti Rīgā. Tāpēc ir iespējams apmeklēt tos visus vienā dienā, jo tās lielākoties atrodas vecpilsētā vai arī vēsturiskā centra robežām. Rundala pils un Turaidas pils ir populārākais tūristu apskates objektiem ārpus galvaspilsētas.

Rīga, Latvija

Ceturtdiena 25, Jūlijs

No wikipedia par Rīga

Rīga ir Latvijas galvaspilsēta un galvenais industriālais, darījumu, kultūras, sporta un finanšu centrs Baltijā, kā arī nozīmīga ostas pilsēta. Ar 703 581 iedzīvotājiem (2011) tā ir lielākā pilsēta Baltijas valstīs un trešā lielākā pilsēta (aiz Sanktpēterburgas un Stokholmas) visā Baltijas jūras reģionā (pēc iedzīvotāju skaita pilsētas robežās). Rīgas pilsētas platība ir 307, 17 km2. Rīgas pilsētas robežās dzīvo aptuveni viena trešdaļa, bet Rīgas aglomerācijā (Rīga un tai pieguļošā teritorija, ieskaitot tuvākās pilsētas) 0, 94 miljoni cilvēku, kas ir gandrīz puse visu Latvijas valsts iedzīvotāju. Rīgas plānošanas reģiona iedzīvotāju skaits 2010. gada sākumā bija 1 081 137 iedzīvotāji. Rīgas plānošanas reģions. Salīdzinot ar 2008. gadu, bija vērojams iedzīvotāju skaita pieaugums par 5428 iedzīvotājiem.

Rīgas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā un tas ir ievērojams ar jūgendstila arhitektūru, kurai pēc UNESCO viedokļa nav līdzīgu pasaulē. Rīga būs viena no 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsētām.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz: