Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Meksika

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Meksika
 
Informācija par valsti valsts kods: MX
kontinents: Ziemeļamerika
galvaspilsēta: Mehiko, D.f.
valodas: Spāņu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 1900
GPS: 23 00 N, 102 00 W
elektrība: 127V/60Hz

naudas vienība:
Meksikas peso: MXN
1MXN = 0.092 USD
1MXN = 0.072 EUR

telefona kods: +52-55

ceļojumu padomi un brīdinājumi Meksika
Tūrisms Tūrisms Meksika ir ļoti liela nozare. Meksika ir numurs viens galamērķis ārvalstu tūristiem, kas Latīņamerikas reģionā un numurs divām galamērķi Amerikā, ranking visā pasaulē desmito vietu ziņā ieradušos tūristu skaits, kurās ir vairāk nekā 22. 600. 000 apmeklētāju 2008 gadā ASV dolāra kurss ceļojumu tēriņu visi apmeklētāji palielinājās 3, 4% līdz US $ 13300000000. [nepieciešama atsauce] Kas ir vēl svarīgāk, WTTC pētījumi liecina, ka valsts Ceļojumi un tūrisms Ekonomika palielināja savu ieguldījumu 13, 2% no Meksikas IKP, pieaugot par 3, 8%. [nepieciešama atsauce]
Kultūra Meksikas kultūru, iespējams, viens no visvairāk aizraujošu kultūru visā pasaulē. Spēcīgu vietējo leģendu, mākslinieciskās izpausmes un Spānijas kultūru elementu maisījumu padarīt Meksikas kultūras unikāls.
Klimata Plānojot ceļojumu uz Meksiku, jums ir nepieciešams apsvērt laika apstākļiem un gadalaikiem, lai jūs varētu pieņemt pārdomātus lēmumus par to, kur doties un ko pack. Daudzi cilvēki automātiski pieņemt, ka visa Meksika laiks ir vienmēr karsts - nav taisnība! Meksika ir liela valsts, un tās laiks var ievērojami atšķirties no viena galapunkta uz otru. Meksikā laika nosaka ne tikai pēc garuma, bet arī augstumu. Meksika ir tropu meži, sausas tuksneši, auglīgas ielejas un sniegotiem kalniem. Kopš Meksikas apvidus ir ārkārtīgi daudzveidīgs, tā ir laika apstākļiem. Piekrastē klimats ir parasti maigs gadu, taču dažus mēnešus ir lietains un citi sauss, un Mehiko var būt dienas, - un naktis - tas ir diezgan auksts.
Virtuve Meksikāņu virtuvi, stils no pārtikas, kas nākusi no Meksikas, ir zināms, tā daudzveidīgajām garšu, krāsains apdare, garšvielas šķirnes, un sastāvdaļas, kas lielākoties ir vietējās valsti. Meksikas virtuve ir attīstījusies cauri gadu tūkstošiem maisījuma vietējās kultūras, un vēlāk ārvalstu elementu pēc 16 gadsimtā. In 2010 Novembris, meksikāņu virtuvi tika pievienota ar UNESCO savos sarakstos no pasaules "nemateriālo kultūras mantojumu. "
Valoda Meksikas valdība atzīst 68 atšķirīgu vietējo Amerindian valodas kā valsts valodas papildus spāņu. Saskaņā ar Komisijas attīstības pamatiedzīvotāju (CDI) un Nacionālais vietējās valodas institūts [INALI], savukārt 10-14% iedzīvotāju identificē kā piederošu vietējo grupu, tikai aptuveni 6% runā vietējo valodu.
Iepirkšanās Atkarībā no nozvejas acī, ir daudzas lielas izvēles iepirkšanās Meksikā. Vai vēlaties, lai jūsu Meksika brīvdienas, lai iekļautu iepirkšanās vietējos tirgos ar pašu gatavotu māksla vai vienkārši krājumi par lētu labumi no ārzemēm, jūs "ll atrast plašu lielu iepirkšanās tirgos. Iepirkšanās Meksika ir ne tikai lielisks veids, kā nodot pēcpusdienā, bet nodrošina arī pietiekami daudz lielisku piedāvājumu un piekļuvi populārs Latīņamerikas art All tūristu pilsētām, piemēram, Cozumel, Cabo San Lucas, Taxco, Acapulco un pat galvaspilsētā Mehiko, būs iepirkšanos vienā vai otrā veidā.
Par tiesāšanās izdevumiem Dzīves Meksikā izmaksas var būt diezgan zems, ja tāds ir atjautīgs un pacients pietiekami, lai meklētu pareizo vietu un pareizo pozīcijas. Ir vairāki varianti, no kuriem izvēlēties, kad runa ir par dzīves līmeni. Pat lielākajās pilsētās viens var būt ļoti ērts dzīvesveidu. Produkcijas cenas ir ievērojami mazāk, salīdzinot ar Apvienoto Karalisti.
Valūta Peso (zīme: $ kods: MXN) ir valūta Meksikā. Mūsdienu peso un dolāra valūtas kopīgu izcelsmi 15. -19. gadsimta spāņu dolāru, lielākā daļa turpina izmantot tās parakstīt, "$". [ 1] Meksikas peso ir 12 visbiežāk tirgotā valūta pasaulē, trešā visvairāk tirgot Amerikā, un līdz šim visvairāk tirgotā valūta Latīņamerikas valstīm [2] pašreizējie ISO 4217 kods peso ir MXN;. līdz 1993 pārvērtēšanas (skat. zemāk), kods MXP tika izmantota. Peso ir sadalīta 100 centavos, ko pārstāv "¢". Nosaukums sākotnēji tika izmantoti, atsaucoties uz pesos oro (zelta svars) vai pesos Plata (sudraba svērumi). Burtisks tulkojums angļu valodā, spāņu vārds peso ir svaru. Tā kā gada 5 2011, peso valūtas maiņas kurss bija 16, 81 par vienu eiro un ASV dolāru 11, 82.

Mehiko, D.f., Meksika

Sestdiena 15, Jūnijs

No wikipedia par Meksika

Meksika (oficiāli - Meksikas Savienotās Valstis) ir valsts Ziemeļamerikas dienvidu daļā. Ziemeļos tā robežojas ar ASV, rietumos to apskalo Klusais okeāns, dienvidos ar to robežojas Gvatemala un Belize, bet austrumos to apskalo Karību jūra un Meksikas līcis.

Meksika reiz bija mājvieta senajām maiju un acteku zelta civilizācijām. Senās impērijas sabruka 16. gs., kad tajās iebruka spāņi, kuri pārvaldīja šīs zemes līdz 1821. gadam, kad Meksika ieguva neatkarību. Acteku un maiju pēcteči joprojām dzīvo Meksikā, taču iedzīvotāju vairākums ir metisi - spāņu un indiāņu pēcnācēji. Aptuveni puse Meksikas iedzīvotaju ir jaunāki par 19 gadiem. Iedzīvotāju skaits strauji palielinās. Lielās pilsētas ir pārapdzīvotas. Valstī ir maz lauksaimniecībai derīgas zemes, tāpēc tā nespēj pilnībā nodrošināt iedzīvotājus ar pārtiku.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Meksika, Mehiko, D.f.