Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Spānija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Spānija  
Informācija par valsti valsts kods: ES
kontinents: Eiropa
galvaspilsēta: Madride
valodas: Spāņu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800
GPS: 40 00 N, 4 00 W
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
eiro: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefona kods: +34-91

ceļojumu padomi un brīdinājumi Spānija
Transports Mēs arī svarīgākā informācija par transporta Spānijā, informāciju par to, kā iegūt ap Spānijā ar lidmašīnu, vilcienu, automašīnu, taksometru, ūdensceļu, un vairāk. Ja jūs apmeklējat Spānijai tas būs lietderīgi zināt visu, jo Spānija ir viena no lielākajām valstīm Eiropā, un apceļojot Spāniju aizvedīs jūs kādu laiku.
Par tiesāšanās izdevumiem Spānija ir pārtraucis ir tik lēti, kā tas bija agrāk, tomēr tas joprojām ir lētāk nekā Ziemeļeiropā. Ko jūs pavadīt savu atvaļinājumu ir atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, provinces vai pilsēta vēlaties palikt, vai darbības, kas jums izlemt dothere. Ieejas maksa uz lielāko pieminekļiem ir diezgan lēti. Sabiedriskais transports tiek piedāvāts par pieņemamu cenu, (izņemot ātrgaitas vilcieni, kas var būt ātrāk, nekā daži plaknes lidojumiem).
Ēšana Spāņu virtuve ir tikpat dažāda kā spāņu ainavas. Reģioni iet roku rokā ar savu kulinārijas kultūru. Restorāni un ēdamistabas (comedores) ir divi veidi, kā izēst Spānijā. Ir plašu restorānu ap Spānijā, lielajās pilsētās piedāvās starptautisku, tradicionālo un reģionālās pārtikas un pieczvaigžņu restorāni piedāvā lielu menusof visu šāda veida ēdienus. Spāņu ēdienu atspoguļo dažādas tradīcijas Spānijā, kaut gan daudzi cilvēki jauc Spānijas virtuvi ar Latīņamerikas ēdienu, ir izveidojis savu identitāti, kas ir unikāla visā pasaulē.
Festivāli Festivāli un svinības, Spānijā ir pilns dzīves. Lai gan Spānija ir plaši pazīstams flamenko un vēršu cīņās, šī valsts ir vairākos festivālos un svinībām, un lielākā daļa pilsētu ir sava papildus dalībvalstu līmenī. Festivālos Spānijā vairums reliģiskās izcelsmes, bet šajās dienās, šis reliģijas sastāvdaļa ik svinības parasti ir sekundārs.
Vēsture Spānijas vēstures atšķiras no pārējās Eiropas valstīs, tā aptver aizvēsturiska Iberia, kāpumu un kritumu pasaules impērijas, un neseno vēsturi Spāniju pievienoties Eiropas Savienībai. Saskaņā ar agrāk ierakstīt pirmo hominids apmetnes, pirmie iedzīvotāji bija Cro-Magnons, kas nāca no ziemeļiem, Pireneju aptuveni 35. 000 gadus atpakaļ.
Kultūra The culture of Spain is a European culture based on a variety of influences. These include the pre-Roman cultures, mainly the celts and the Iberians cultures; but mainly in the period of Roman influences. In the areas of language and religion, the Ancient Romans left a lasting legacy. The subsequent course of Spanish history also added elements to the country's cultural development.
The Visigothic Kingdom left a sense of a united Christian Hispania that was going to be welded in the Reconquista. Muslim influences were strong during the period of 711 AD to the 15th century, especially with loan words. The Spanish language, derives directly from Vulgar Latin, and has minor influences from pre-roman languages like barro -mud-, gothic guerra -war-, Arabic and basque. Other minorities includes the Jewish population in some cities, but after the defeat of the Muslims during the Christian "Reconquista" (Reconquest) period between 1000 and 1492, Spain became an almost entirely Roman Catholic country. In addition, the history of the nation and its Mediterranean and Atlantic environment have played a significant role in shaping its culture.
By the end of the 19th and 20th , the Spaniards made expressions of cultural diversity easier than it had been for the last seven centuries. This occurred at the same period that Spain became increasingly drawn into a diverse international culture.
Spain has the second highest number of UNESCO World Heritage Sites in the world, with a total of 42

Madride, Spānija

Piektdiena 19, Aprīlis

No wikipedia par Spānija

Spānija, oficiāli Spānijas Karaliste (Reino de España), ir valsts, kura atrodas Pireneju pussalā, Dienvidrietumeiropā. Tā rietumos robežojas ar Portugāli, ziemeļaustrumos ar Franciju un Andoru, bet dienvidrietumos ar Gibraltāru. Ziemeļos to apskalo Atlantijas okeāns (Biskajas līcis), dienvidos un austrumos - Vidusjūra. Spānijai pieder arī Baleāru Salas Vidusjūrā un Kanāriju Salas Atlantijas okeānā pie Āfrikas krastiem, kā arī divas autonomas pilsētas Ziemeļāfrikā (Seūta un Melilja), kuras robežojas ar Maroku. Spānijas platība ir 504 030 km², tādēļ tā ir otra lielākā valsts Eiropas Savienībā pēc Francijas.

Spānijas ģeogrāfiskā stāvokļa dēļ sākot no aizvēsturiskiem laikiem līdz pat valsts izveidei tā ir bijusi pakļauta dažādām ārējām ietekmēm, bieži vien pat vienlaicīgi. No otras puses skatoties, arī pašai Spānijai ir bijusi nozīmīga ietekme uz citām teritorijām, galvenokārt jaunajos laikos, kad tā kļuva par visu pasauli aptverošu impēriju. Tieši šī iemesla dēļ mūsdienās spāņu valodā runā vairāk nekā 400 miljoni cilvēki.

Spānijas politiskās sistēmas uzbūve ir demokrātiski parlamentārās pārstāvības konstitucionālā monarhija ar mantojumā nododamu troni, kur valsts galva ir monarhs, bet daudzpartiju iekārtas valsts valdības vadītājs ir valdības prezidents. Izpildvara ir piešķirta valdībai. Centrālā likumdošanas vara ir piešķirta parlamentam ar divām palātām. Tiesu vara ir neatkarīga no izpildu un likumdošanas varām.

2010. gadā Spānijā dzīvoja 46, 03 miljoni iedzīvotāji. Lielākā Spānijas pilsēta ar 3, 1 miljoniem iedzīvotāju ir Madride. Tā ir arī valsts galvaspilsēta. Oficiālā valoda valstī ir spāņu, lai gan Katalonijā, Basku Zemē un Galisijā reģionālajām valodām ir oficiāls statuss līdztekus spāņu valodai.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Spānija, Madride