Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā
Attālums no Salinas, CA līdz Santa Barbara, CA
- Amerikas Savienotās Valstis
- Salinas, CA
- Attālumi Salinas, CA
Informācija par attālumu no Salinas, CA, Amerikas Savienotās Valstis līdz Santa Barbara, CA
Ģeogrāfiskais attālums no Salinas, CA līdz Santa Barbara, CA 306.21 kilometrus
190.03 jūdzes
165.23 jūras jūdžes
Ceļa attālums no Salinas, CA līdz Santa Barbara, CA
Attālums uz kartes no Salinas, CA, Amerikas Savienotās Valstis Santa Barbara, CA
Tuvākie attālumi no Salinas, CA, Amerikas Savienotās Valstis
| Pilsēta |
Distance |
| Monterey, CA |
24.53 km |
| Sanhose, CA |
74.87 km |
| Modesto, CA |
120.97 km |
| Oklenda, CA |
132.15 km |
| Sanfrancisko, CA |
140.36 km |
| Stockton, CA |
145.24 km |
| Fresno, CA |
164.82 km |
| Sakramento, CA |
210.22 km |
| Santa Rosa, CA |
217.77 km |
| Santa Maria, CA |
221.29 km |
| Santa Barbara, CA |
306.21 km |
| Reno, NV |
354.72 km |
| Losandželosa, CA |
424.33 km |
| Redding, CA |
438.33 km |
| Longbīča, CA |
451.21 km |
| Victorville, CA |
460.45 km |
| Riverside, CA |
489.49 km |
| Kunga, CA |
535.09 km |
| Oceanside, CA |
550.56 km |
| Lasvegasa, NV |
582.97 km |
| Indio, CA |
592.28 km |
| Sandjego, CA |
601.6 km |
| Tihuana |
627.45 km |
| Ensenada |
707.42 km |
| Meksikali |
723.3 km |
| San Luis Rio Kolorado |
787.17 km |
| Nampa, MO |
879.01 km |
| Meridian, ID |
892.27 km |
| Twin Falls, ID |
897.33 km |
| Boise, ID |
897.4 km |
Izvēlieties pilsētu, lai aprēķinātu attālumu no Salinas, CA, Amerikas Savienotās Valstis
Attālumumi no Santa Barbara, CA
| Pilsēta |
Distance |
| Santa Maria, CA |
88.76 km |
| Losandželosa, CA |
139.95 km |
| Longbīča, CA |
159.14 km |
| Riverside, CA |
218.32 km |
| Victorville, CA |
221.46 km |
| Oceanside, CA |
256.6 km |
| Fresno, CA |
261.88 km |
| Kunga, CA |
262.98 km |
| Sandjego, CA |
302.52 km |
| Salinas, CA |
306.21 km |