Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā
Attālums no Santa Rosa, CA līdz Vinhūka
- Amerikas Savienotās Valstis
- Santa Rosa, CA
- Attālumi Santa Rosa, CA
Informācija par attālumu no Santa Rosa, CA, Amerikas Savienotās Valstis līdz Vinhūka
Ģeogrāfiskais attālums no Santa Rosa, CA līdz Vinhūka 15824.68 kilometrus
9826.7 jūdzes
8544.28 jūras jūdžes
Ceļa attālums no Santa Rosa, CA līdz Vinhūka
Attālums uz kartes no Santa Rosa, CA, Amerikas Savienotās Valstis Vinhūka
Tuvākie attālumi no Santa Rosa, CA, Amerikas Savienotās Valstis
| Pilsēta |
Distance |
| Sanfrancisko, CA |
78.36 km |
| Oklenda, CA |
86 km |
| Sakramento, CA |
107.72 km |
| Stockton, CA |
135.46 km |
| Sanhose, CA |
144.12 km |
| Modesto, CA |
175.69 km |
| Salinas, CA |
217.77 km |
| Monterey, CA |
217.87 km |
| Redding, CA |
239.75 km |
| Reno, NV |
278.73 km |
| Fresno, CA |
317.51 km |
| Santa Maria, CA |
438.78 km |
| Santa Barbara, CA |
522.12 km |
| Losandželosa, CA |
631.77 km |
| Victorville, CA |
652.07 km |
| Longbīča, CA |
660.13 km |
| Riverside, CA |
690.1 km |
| Lasvegasa, NV |
716.62 km |
| Kunga, CA |
734.22 km |
| Oceanside, CA |
758.14 km |
| Nampa, MO |
768.78 km |
| Meridian, ID |
784.41 km |
| Indio, CA |
785.16 km |
| Portland |
787.71 km |
| Portlenda, OR |
787.8 km |
| Boise, ID |
791.87 km |
| Sandjego, CA |
811.04 km |
| Twin Falls, ID |
834.78 km |
| Tihuana |
837.34 km |
| Burley, ID |
881.06 km |
Izvēlieties pilsētu, lai aprēķinātu attālumu no Santa Rosa, CA, Amerikas Savienotās Valstis
Attālumumi no Vinhūka