Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Vašingtona

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Attēli Vašingtona
 
 
 
 
 
 
 
Attēli Vašingtona gada Panoramio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tirdzniecības kategorijas Vašingtona
Informācijas kategorijas
ceļojumu padomi un brīdinājumi Vašingtona
Tūrisms Katru gadu, Washington DC atzinīgi 16. 000. 000 cilvēkus viesiem savas pilsētas. Kā Nation Capital City, ir burtiski simtiem lietas darīt un objektiem, lai redzētu, kā varas centrs no brīvās pasaules, tā ir aizraujoša vieta, ko apciemot. Ir gandrīz 50 muzeji, un lielākā daļa ir bez maksas. Lai sniegtu priekšstatu par lielumu un darbības jomu šo objektu (muzejiem tikai) viens ir nepieciešams tikai jāapsver: tas aizņem daudz dienu tikai, lai to caur visiem zāles un artifacts no Smithsonian 's National Museum of Natural History. Ne visi muzeji ir kā ekspansīvu, kā dabas vēstures muzejs, bet tas pakļauj sevi jēdzienu, kāpēc Washington, DC ir šāds pievilcīgu magnētisms, un tādēļ apmeklētājus atgriezties atkal un atkal. Ja jūsu maršrutā ir izveidota, lai to izdarītu, Jūs varat iepazīties ar apskates vietas DC, nekad redzēt pašu pievilcību divreiz. Papildus muzeju un piemiņas desmitiem, mēs jūtamies tiecas nerunājot par citām bezmaksas atrakcijas, piemēram, ceļojumu biroja Drukāšana un gravēšana, kur jūs varat redzēt naudu burtiski gatavo, ceļojumu National Cathedral (awesome, briļļu tās pats par sevi) un Nacionālo zooloģisko dārzu, lai redzētu draņķīgs Giant Pandas.
Cultura Atrast labāko Vašingtonā mākslu un kultūru. Meklēt mūsu Washington DC pasākumu kalendārs, Virginia notikumu kalendāru vai Merilendas lapas Notikumu kalendārā var atrast fun kultūras vai skatuves mākslas notikumi Washington DC jomā. Uzziniet par īpašiem notikumiem Maryland, Virginia un Vašingtonā - mūzikas festivāli, filmu festivāli, vīna festivālus un vietējos pasākumus un kultūru. Marka plāno panākt īpašu Washington DC skatuves mākslas notikums vai, Vašingtonas kultūras bit šodien.
Tēmekļi Washington, DC ir lieliska vieta gan indivīdiem un ģimenēm apmeklēt un izpētīt. Tur ir tik daudz ko darīt un redzēt, jūs varētu nav iespējams paveikt visu vienā reisā, tāpēc, lai padarītu jūsu plānošanu mazāk stresa Esmu izveidojuši sarakstu ar desmit jāredz vietas un lietas, kas darīt. Mana sarakstā iekļautas ekskursijas, kā arī muzejus, pieminekļus un daudz brīvas vietas un darbības rajona var piedāvāt.
Pārtika un dzērieni Pārtikas rakstnieki ārpus pilsētas patīk runāt par Vašingtonas kulinārijas skatuves, jo, ja tā ir nesen stājies pati. Viņi ārpus saskares. Patiesība ir tāda, ka kapitāla ir kultivēt apskaužams stabilu patiesi lielisku restorānu pakāpeniski apmēram pēdējos 10 gadus - un ar "teicami" Es nebūt nenozīmē, smalkas pusdienas / dārgi. Piemēram, vecs Jaleo specialitāte ir tā mazā plates autentisku spāņu tapas, cena ir $ 5 to $ 10, bet jaunpienācējs piederumi Box piedāvā pilnu vakariņas koka grilētu svaigu zivju un divas garšīgas pusēs dzīvoklis 13 $.
Viesnīcas pilsētā: Vēsture un luksus sanāk kopā, pieredzi, piemēram, neviens cits pie Hotel Monaco Washington DC. Luksusa Boutique viesnīca, kas aicina Penn Ceturksnis / Chinatown mājas, kas atrodas pāri no Smithsonian Nacionālā portretu galerija, un tikai soļu attālumā no Verizon Center, International Spy Museum and National Mall, mūsu boutique Kimpton Hotel piedāvā siltu viesmīlību kapitāla vietā.

Vašingtona, Amerikas Savienotās Valstis

Ceturtdiena 29, Septembris

No wikipedia par Vašingtona

Vašingtona (Washington, D. C.), formāli Kolumbijas apgabals (District of Columbia, D. C.), ir Amerikas Savienoto Valstu galvaspilsēta un federālais apgabals, dibināta. Kolumbijas apgabals atrodas ASV austrumos, pie Atlantijas okeāna. Tas robežojas ar diviem štatiem - ar Merilendu un Virdžīniju. Mūsdienās Kolumbijas apgabala robeža atbilst Vašingtonas pilsētas robežām. Gan Vašingtonas pilsētu, gan arī Kolumbijas apgabalu pārvalda viena pašvaldības iestāde, taču ASV Kongresam ir augstākas lemšanas tiesības. Līdz ar to Vašingtonas iedzīvotāju statuss nedaudz atšķiras no ASV štatu iedzīvotāju tiesībām - štatos ir lielākas pašpārvaldes tiesības.


Vašingtonā patstāvīgi dzīvo vairāk nekā 588 000 iedzīvotāji, bet darba dienās pilsētā atrodas vairāk nekā miljons cilvēku. Ja skatās visu Vašingtonas metropoli, kurā Kolumbijas apgabals ir tikai daļa no tā, tad kopējais iedzīvotāju skaits pārsniedz 5, 3 miljonus (astotā lielākā metropole ASV). Pašā pilsētā visu laiku lielākais iedzīvotāju skaits bija 1950. gadā, kad tajā dzīvoja 802 178. Vašingtona ir nosaukta ASV pirmā prezidenta Džordža Vašingtona vārdā. Apgabala administrācijas vadītājs un Vašingtonas pilsētas mērs kopš 2007. gada februāra ir Adrians Fentijs.

Vašingtonā atrodas 172 dažādu valstu vēstniecības, kā arī Pasaules bankas, Starptautiskā Valūtas fonda (IMF), Amerikas Valstu organizācijas (OAS), Panamerikas veselības organizācijas (PAHO) un citu organizāciju galvenās ēkas.

Ja Vašingtona jeb, pareizāk sakot, Kolumbijas apgabals būtu štats nevis federālais apgabals, tad tas būtu ASV mazākais štats pēc platības un otrs mazākais pēc iedzīvotāju skaita (vēl mazāk iedzīvotāju dzīvo tikai Vaiomingas štatā).
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.