Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Budapešta

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Attēli Budapešta
 
 
 
Attēli Budapešta gada Panoramio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tirdzniecības kategorijas Budapešta
Informācijas kategorijas
ceļojumu padomi un brīdinājumi Budapešta
Tūrisms Jums nav nepieciešams būt Budapeštā ilgi, lai saprastu, ka jūs nekad zināt, diezgan, kur tu stāvi - un tas nav tāpēc, ka par ielu izkārtojums. Visur jūs meklēt, ir pierādījumi par pilsētu, kas ir vērsta uz tās ceļgaliem - un atjaunot savu bijušo slavu - atkal un atkal. Budapešta ir ne tikai pilsēta apdullināšanu ēkas - daudzi tās muzeju iezīmē vēsturi, kas ir lepna, un žēl, vienādā mērā . . .
Restorāns Restaurants in Budapest nonāk visu izmēru, kvalitāti, cenu saraksti, stili, utt Jūs atradīsiet restorāns pilsētas centrā gandrīz katrā ielā. Burtiski. Ja neesat par budžetu ceļojumu, iesakām sākt savu ungāru kulinārijas pieredzi, izvēloties vienu no labākajiem Budapeštas Restorāni vai pat Budapest Restorāni Michelin ceļvedī.
Cultura Līdzīgi kā citās Centrālās Eiropas galvaspilsētām, Budapest piedāvā lielisku kultūras pieredzi apmeklētājiem un vietējie līdzīgi. Ar pārpilnība koncertzālēm, baznīcām, muzejiem, kinoteātriem un rosīgs nightlife, pilsēta ir populārs galamērķis visa gada garumā. Diezgan maz gada Budapest festivāli ir guvuši starptautisku slavu, piesaistot simtiem tūkstošu ārzemju viesiem. Minēt tikai divas, Budapeštas pavasara Līdzīgi kā citās Centrālās Eiropas galvaspilsētām, Budapest piedāvā lielisku kultūras pieredzi apmeklētājiem un vietējie līdzīgi.
Dzīves stils Redzēt, cik daudz no vissvarīgākajām lietām izmaksas Budapeštā, lai dotu jums priekšstatu par dzīves dārdzību Hungarain galvaspilsētā. Ir kopējā nepareizs, ka Budapešta ir lēts pilsēta dzīvot vai apmeklēt to kā tūrists. Tā kā mēs dzīvojam šeit (un apmeklēja citām valstīm un pilsētām kaimiņvalstīs) mēs varam salīdzināt cenas, Budapeštā, ka populārās pilsētās Centrālajā Eiropā (Prāga, Vīne), un tas, ka Budapešta ir salīdzinoši dārgi un tas kļūst dārgāks katru gadu. Cik daudz jūs pavadīt laikā jūsu apmeklējumu, lai Budapest ir atkarīgs no Jūsu vajadzībām. Ja jūs wan, lai plātīties, uzturēšanos luksusa viesnīcu un ēst upscale restorāni, nekā jums ir digg dziļi savā kabatā. Labā ziņa ir tā, ka Budapest piedāvā budžeta ceļotājiem daudz lētākas naktsmītnes un maltītes iespējām, too.

Budapešta, Ungārija

Otrdiena 18, Maijs
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Ungārija, Budapešta