Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Ungārija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Ungārija  
Informācija par valsti valsts kods: HU
kontinents: Eiropa
galvaspilsēta: Budapešta
valodas: ungāru

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 850/1900
GPS: 47 00 N, 20 00 E
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
forints: HUF
1HUF = 0.005 USD
1HUF = 0.004 EUR

telefona kods: +36-1

ceļojumu padomi un brīdinājumi Ungārija
Tūrisms Ungārijai ir sena tūrisma vēsture, tā bija pasaules Trīspadsmitā visvairāk apmeklētajām tūristu galamērķa 2002. Tourism valstī pieaudzis par gandrīz 7 procentiem no 2004 līdz 2005. Eiropas apmeklētāji veido vairāk nekā 98 procentiem no Ungārijas tūristi. Austrijā, Vācijā un Slovākijā piegāde vislielākajām summām apmeklētāju valsti. Lielākā daļa tūristu ierodas ar automašīnu, un uzturēšanās uz īsu laiku. Ungārijas tūristu sezona ir no aprīļa līdz oktobrim. Jūlijs un augusts ir pīķa tūrisma months. Budapest ir valsts populārākais tūrisma galamērķis.
Kultūra Ungārijas kultūra ir atšķirīga stila savas Ungārijā, daudzveidīga un daudzveidīgs, sākot no galvaspilsētas Budapeštas Donavas, lai Lielā līdzenuma robežojas ar Ukrainu. Ungārija bija agrāk (līdz 1918) puse no Austrijas-Ungārijas. Ungārijā ir bagāta tautas tradīciju, piemēram, izšuvumi, dekorēts potterys, ēkas un kokgriezumi. Ungārijas mūzika svārstās no Franz Liszt rhapsodies tautas mūziku un veido tautas mūzikas ietekmē dziesmas un čigānu mūzika. Ungārija ir bagāts un krāsains literatūru, ar daudziem dzejnieki un rakstnieki, lai gan nav daudz, ir labi zināms, ārzemēs, ņemot vērā ierobežoto izplatību ungāru valoda tiks urālu valodu. Daži atzīmēja autori Sándor Márai un Imre Kertēsa, kuri ir ieguvuši atzinību pēdējos gadu desmitos. János Kodolányi bija vairāk pazīstama vidū divdesmitajā gadsimtā Itālijā un Somijā. Imre Kertēsa ieguva Nobela prēmiju literatūrā 2002. Péter Esterhazy ir pazīstama un populāra Austrijā un Vācijā un Magda Szabó ir kļuvis labi pazīstams Eiropā pēdējā laikā, kā arī.
Virtuve Ungāru Magyar virtuve ir virtuve raksturīgo tautas Ungārijas un tās galveno etniskās grupas, Magyars. Tradicionālie ungāru ēdieni galvenokārt balstās uz gaļu, dārzeņus, augļus, svaigu maizi, sieru un medus. Receptes pamatā ir gadsimtiem senām tradīcijām spicing un sagatavošanas metodes.
Klimata Labākais laiks, lai ceļotu uz Ungāriju ir laikā vēlu vasarā, kad laiks ir silts un samērā sausa. Ungārija ir kontinentāls klimats ar izteiktiem gadalaikiem, un lielas atšķirības starp ziemas un vasaras apstākļos. Ziemā laiks ir neganti auksts ar sniegu blanketing zemi nedēļām un vareno Donavas upes sasalst vairāk. Pavasarī un agrā vasarā ir pakļauti smagam dušas lietus. Temperatūra vasarā var sasniegt 82 ° F (28 ° C) vai augstāku.
Valoda Ungārijas ir urālu valodu ar aptuveni 15 miljoniem runātāju Ungārija, Rumānija, Serbija, Ukraina un Slovākija. Ir arī daudzi cilvēki, ungāru izcelsmes Lielbritānijā un citās Eiropas valstīs, ASV, Kanāda un Austrālija
Iepirkšanās Ungārija iepirkšanās ir pilns ar jautrību un uztraukums. Ir daudz iepirkšanās centri, centriem un tirgiem, kas atrodas dažādās Ungārijas pilsētās. Šie iepirkšanās kompleksi ir labākās vietas, kur iegādāties drēbes, apavus, pārtiku, vīnu, grāmatas, mēbeles, mūzikas CD, grāmatas un daudz vairāk vienumu. Ungārija ir ļoti slavena ar savu vietējo vīnu. Milzīgs vākšanu vīna ir pieejams Ungārijas tirdzniecības, veikalu, un veikalos. Rissling, Bikaver, ouff, Tokaj un Zweiguelt ir maz, lai nosaukumu. Ungārija ir slavena ar savu saldumu zobu. Ir milzīgs dažādu kūku un konditorejas Ungārijā, kur ir mutes dzirdīšanu saldumu, šokolādes un kūkas kolekcijas ir pieejami. Veikali atrodas Starptautiskajā dzelzceļa stacijas ir diezgan slavena ar savu saldumu. Budapest ir daži no lielākajiem tirdzniecības centriem, piemēram, MOM Park, Europark, West End City Center, Mammut un Polus centrs. Ir 70 iepirkšanās centri, kino zālē, un pie tautas Mamma Park restorāns.
Par tiesāšanās izdevumiem Ungārija netiek uzskatīts par pārāk dārgu ārzemju ceļotāji, bet kopš 1989 cenu pārejas posms, ir mainījies daudz. Mūsdienās var nopirkt visu, kas jums tiek izmantoti, lai mājās vai nepieciešams. Ungārijā visas starptautiskās kredītkartes tiek pieņemtas. Parasti ir uz vietas, ja viņi piekrīt durvis zīmi. Naudas maiņas var izdarīt bankās, ceļojumu aģentūras, vai valūtas maiņas birojos galvenajiem iepirkšanās rajoniem. Tipping ir pastāvīgā Ungārijā. Tip ir jābūt 10% no pakalpojumu izmaksām, bet tikai tad, ja esat apmierināts ar to.
Valūta Pirmkārt, Ungārija ir dalībvalsts Eiropas Savienībā, taču viņi nav sākuši ar Euro yet. Daudz vietas, jūs varat maksāt ar eiro, bet gaidīt, lai saņemtu forinti atpakaļ. Ja tu maksā ar eiro veikaliem parasti jums mazliet par savu Euro, lai jūs varētu darīt labāk, lai iet mainīt eiro, un tad doties atpakaļ uz veikalu un norēķināties ar forinti (piemēram, McDonalds). Forints ir oficiālā valūta Ungārijā. Ja jūs vēlaties, lai saprastu apmēram cik daudz naudas jūs izmantojat, parasti var aprēķināt tā veikšana šajā veidā: 1 ASV dolārs = 210 Forints 1 eiro = 275 forints

Budapešta, Ungārija

Sestdiena 15, Maijs

No wikipedia par Ungārija

Ungārijas Republika ir valsts Viduseiropas vidienē bez pieejas pie jūras. Rietumos tā robežojas ar Austriju, ziemeļos ar Slovākiju, ziemeļaustrumos ar Ukrainu, bet dienvidaustrumos ar Rumāniju, dienvidos ar Serbiju, bet dienvidrietumos ar Horvātiju un Slovēniju. 2004. gada 1. maijā Ungārija kļuva par Eiropas Savienības dalībvalsti.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Ungārija, Budapešta