Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Itālija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Itālija
 
Informācija par valsti valsts kods: IT
kontinents: Eiropa
galvaspilsēta: Roma
valodas: itāļu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 42 50 N, 12 50 E
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
eiro: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefona kods: +39-6

ceļojumu padomi un brīdinājumi Itālija
Festivāli Itālija ir pilna iemesli, lai svinētu un itāļi, protams, zina, kā pusei visu gadu valstī, jūs atradīsiet daudz notikumu, karnevāli un especial gadījumos, ieskaitot valsts svētku, visi no tiem, kas jāapsver maršrutu jūsu ceļojums . Daudzi tūristi dodas uz Itāliju, un nokļūt tur vidū festivāls vai svētki, jo tie ir unikāli visā pasaulē, un vai jūs saņemsiet paģiras vai naktī savu dzīvi, jums ir liels laiks, un šķiet, ka viss bija vērts tā.
Arhitektūras Itāļu arhitektūra ir plašā un daudzveidīgā skaits stilu, kas ir attīstījusies cauri politisko, kultūras un ekonomiskās izmaiņas, no seniem laikiem. un tagad amazes cilvēki no visām stūrī pasaulē, vietām, piemēram, Tower of Pisa, Kolizejs, cirks un vēl ir daļa no arhitektūras valstī, ja uzskata par kultūras galvaspilsētas.
Ēšana Ja jūs iet uz Itāliju, viena no pirmajām lietām, jūs varētu domāt par ir pārtika, Itālijai ir labi pazīstama ar savu slaveno virtuvi, makaroni, siers, mērces, utt Daži pētnieki apgalvo, ka Itālijas pārtikas ir dažas ietekmēm no Āzijas Āfrika un Grieķijā; svarīgi faktori, Itāļu virtuve ir dažādu laika apstākļiem valstī un daudzumu un produktu kvalitāti, ka Itālija has. Also, Itālija ir dažas apbrīnojamo vīniem, tīra vīnu, labus vīnus, lielisku vīniem. Itālija kopā ar citām vīna ražotājiem pasaulē, ir daži no labākajiem un pazīstamākajiem vīniem visā pasaulē.
Transports Itālija piedāvā tūristiem daudz iespējas, transportēšanai visā valstī. Pēc tam, kad Itālijā jums nav jāuztraucas par to, ja jums jāplāno iepriekš veids, kā iegūt apkārt. Itālija ir labi savienota, jo tā transporta sistēma, šeit jūs atradīsiet daudz noderīgu informāciju un padomus, kā apceļot Itāliju ar vilcienu, autobusu, automašīnu, lidmašīnu, prāmi un pat velosipēdu, jums ir jāanalizē visas iespējas un izvēlēties vislabāk par jūsu ceļojumu, uzskata par lielumu jūsu galamērķi un laiku, ka jums būs tērēt šajā valstī; varbūt jūs vēlaties ātrs transporta līdzeklī, bet jums ir jābūt uzmanīgiem ar savu budžetu; Mūsu galvenais padomu jums ir: netērētu savu dārgo atvaļinājuma laiku.
Kultūra Assisi: Vai populārs galamērķis Umbrijā, Zaļā sirds Itālija, Assisi bija dzimšanas vieta svētā Franciska (San Francesco), kura patrons Italy. Galleria dell'Accademia: Tas ir viens no svarīgākajiem muzejiem apkārt pasaulē, šo vietu attēlotas slavenā Mikelandželo skulptūra: David, un brīnišķīgu gleznu un citu nenovērtējams sculLeaning Tower of Pisa savākšanu: Pizas tornis tiek uzskatīts par ikonu Itālijā un Eiropā, tas ir apdullināšanu ēkas, jo tas šķiet, nepadoties smaguma ar liesās par 5, 5 grādiem. Pizas tornis ir obligāta pietura ceļojuma laikā Pisa, Itālija, līdz 2004 cilvēki nevarēja uzkāpt tornī drošības apsvērumu dēļ, bet tagad var kāpt 294 soļus spirālveida kāpnes, šis jaunums ir ne slavena tikai tieksme , tas ir arī slavens ar savu dizainu un romānikas piemēro arhitektūra, tas bija būvēts, lai būtu bell tornis no katedrāles un kapos. ptures organizēti 24 istabas. Palazzo Te: Palazzo Te ir iespaidīga ēka ar manierisma stilā, tā būvniecība (1524-1534) tika uzdots skolnieks no slavenā Raphael. Ēka ir lielisks telpas ar lielu vākšanu Mezopotāmijas mākslas un manierisma produkciju mākslinieki no seniem laikiem.
Cenas Itālijas dzīves dārdzības ir varbūt viens no svarīgākajiem tematiem iesniegts šajā ceļvedi, it īpaši, ja jūs plānojat savu ceļojumu un jūsu budžets ir ierobežots, jo dzīvo Itālijā izmaksas nesen ir palielinājis. Itālija nav lēts valstī, un tas ir dzīves dārdzībai dēļ nodokļiem, bet cenas sabiedriskajā transportā ir pamatoti, jo īpaši vilcienu satiksmes pakalpojumus. Ja jūs dodaties iepirkties varbūt jūs atradīsiet augstas cenas par greznu un kvalitatīvu produktu un, ja jūs brīnums par pārtikas izmaksas, tās ir atkarīgas no jūsu diēta un vietu, jūs vēlaties ēst.
Valoda Itāļu valoda ir oficiālā valoda Itālijā, lai gan ir Itālijas reģioniem, kur cilvēki runā citās valodās, piemēram, ģermāņu, slāvu, grieķu un albāņu valodā. Itāļu valoda ir arī viena no oficiālajām valodām, Šveice un Sanmarīno. Šī valoda ir romāņu valoda, kas izriet no kopējās latīņu. Kopš tās darba uzsākšanas Itālijas ir attīstījies. Itāļu nav ļoti sarežģīta vai grūti, tas ir ļoti līdzīgs spāņu.

Roma, Itālija

Svētdiena 16, Jūnijs

No wikipedia par Itālija

Itālija, oficiāli Itālijas Republika (Repubblica italiana), ir Dienvideiropas centrālās daļas valsts. Lielākā daļa no valsts atrodas Apenīnu pussalā, kas tālu iestiepjas Vidusjūrā. Pēc kontūras šī pussala atgādina zābaku, tādēļ Itālija nereti tā arī tiek dēvēta. Itālijai pieder arī divas lielas salas: Sardīnija un Sicīlija, un vairākas mazākas salas. Itālija robežojas ar Šveici, Austriju, Franciju, Slovēniju un divām anklāva pundurvalstīm — Vatikānu un Sanmarīno, savukārt Šveicē Itālijai pieder eksklāvs Campione d Italia.

Aptuveni trīs ceturtdaļas no valsts teritorijas klāj kalnienes un kalni. Itālijas ziemeļos dabīgā robeža ar citām valstīm ir Alpu kalni, savukārt tālu pussalā iestiepjas Apenīnu kalni. Lielākā daļa no valsts zemienēm atrodas lielo upju ielejās, piemēram, Po ielejā. Itālijas dienvidos un Sicīlijā atrodas trīs tektonisko plātņu krustpunkts, tādēļ šeit ir intensīva ģeoloģiskā aktivitāte. Itālijas teritorijā atrodas četri aktīvi vulkāni, no kuriem pazīstamākie ir Vezuvs un Etna.

Itālijas galvaspilsēta ir Roma. Vairums iedzīvotāji ir itāļi. Oficiālā valoda ir itāļu valoda. Dominējošā reliģija ir kristietība, konkrēti, Romas Katoļu baznīca. Itālijā izmantotā valūta ir eiro.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz: