Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Roma

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Attēli Roma
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Attēli Roma gada Panoramio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tirdzniecības kategorijas Roma
Informācijas kategorijas
ceļojumu padomi un brīdinājumi Roma
Tūrisms Roma šodien ir viena no svarīgākajiem tūrisma galamērķiem pasaulē, pateicoties neaprēķināmi Bezgalība tās arheoloģiskā un mākslas dārgumiem, kā arī šarmu savu unikālo tradīciju skaistumu panorāmas skatus, un tās krāšņā majestātiskuma "Villas" (parki). Starp svarīgākajiem resursiem: daudz muzeju - (Capitoline Muzeji, Vatikāna muzeji, Galleria Borghese, un ļoti daudzi citi), ūdensvadi, strūklakas, baznīcas, pilis, vēsturiskās ēkas, pieminekļi un drupas no romiešu forums, un Catacombs. Roma ir 3. visvairāk apmeklētais pilsēta Eiropas Savienībā, pēc tam, kad Londonā un Parīzē, un saņem vidēji 7-10. 000. 000 tūristu gadā, kas dažreiz dubultspēlē par svēto gadu. Kolizejs (4 miljoni tūristu), un Vatikāna muzeju (4, 2 miljoni tūristu) ir 39. un 37. (attiecīgi) visvairāk apmeklētais vietām pasaulē, saskaņā ar jaunāko pētījumu. In 2005 pilsētas reģistrēta 19. 500. 000 pasaules apmeklētāju, kas ir par 22, 1% laikā no 2001. un arī 2006. gadā Romā ir apmeklējuši 6. 030. 000 starptautisko tūristu, sasniedzot 8. vietu rangu pasaules 150 visvairāk apmeklētajām pilsētām. Pilsētā ir arī nominēta 2007 ceturtā vēlamāko pilsētu apmeklēt pasaulē, saskaņā ar dzīvesveida žurnāls Travel + Leisure, pēc Florence, Buenos Aires un Bangkokā.
Cultura Romas Kultūras attiecas uz mākslu, augsto kultūru, valodu, reliģiju, politiku, virtuvi, arhitektūru un Romā, Itālijā modes. Roma bija domājams dibināta 753 BC un eversince ir bijusi galvaspilsēta Romas impērijai, kas ir viens no galvenajiem centriem kristietības, mājas Romas katoļu baznīca un Itālijas Republikas sēdekli. Sakarā ar tās vēsturisko un sociālo nozīmi, Roma bieži vien ir nicknamed Caput Mundi, vai "galvaspilsēta pasaulē".
Pārtika un dzērieni Roman cuisine nav īsti sarežģītu vai ekstravaganti, bet mēdz veidot labas, tīras sastāvdaļas un vienkārša tradicionālajām reģionālajām receptēm. Romieši, kā grupa joprojām ir ļoti sazināties ar zemi, un daudzi vēl ir mazas saimniecības savas tuvējā laukos, lai viņi var būt diezgan prasīga, kad runa ir par svaigumu un kvalitāti, ēdienus, kas tiek pasniegti. Roma pati par sevi ir kapitāla reģionā, un tas ir specialitātes, sākot ar tiem zemnieku izcelsmes - pamatojoties uz pamata sastāvdaļām, piemēram, aunazirņi, ķidas, mencas, dziedzeri un makaronu - lai delikateses kā abbacchio (jēra ar garšaugiem un anšovi). Lai vietējie iedzīvotāji, garšīgi paēst, parasti ir vēlams, lai lielākā daļa cita veida izklaides, tāpēc varētu būt garš. Pilnu maltīti sastāvā parasti starteris (antipasto), kas parasti aukstās uzkodas, bieži vien no pašapkalpošanās bufeti. Tālāk seko il primo, (pirmo protams), kas ir gandrīz vienmēr bļoda ar zupu vai makaronu. Il secondo (otrais kurss) parasti gaļu vai zivis, un bieži vien kopā ar sānu ēdieni (contorni). Deserti sauc Dolci un mēdz būt saldējums, augļu vai zuppa Inglese, kas ir kā veids sīkums. Vispazīstamākais vīniem apkārtējām teritorijām, ir tie, Castelli Romani, ko bieži sauc Frascati no galvenajiem ražošanas vieta.
Tēmekļi Roma ir rosīga pilsēta ar milzīgu skaitu pieminekļi, baznīcas, laukumus, kas ir tik slavens, ka tas ir neiespējami veikt īsu sarakstu absolūti must redzēt orientieri šajā pilsētā. Vienmēr būs kaut kas paliek uz nākamo reizi, kas ir iemesls, kāpēc lielākā daļa cilvēku glabāt nāk atpakaļ uz Mūžīgo pilsētu. Pat ja redzat Kolizejs, Spāņu kāpnes un slaveno Trevi Fountain, pēc jūsu nākamo apmeklējumu, jūs atradīsiet daudz jaunas jomas atklāt. Kad runa ir par baznīcām, ir viens jāredz, tomēr - Svētā Pētera baziliku, kas ir lielākais pasaulē baznīcā un gala simbols katolicisms. Tikpat svarīgi pieminekļi ir Romas parki un dārzi, kas ne tikai piemēri izsmalcinātu dārzkopības un iezīme skaistas skulptūras un strūklakas, bet arī ir vienkārši lieliska vieta, kur atpūsties no pārpildīti un aizņemts kapitāls.
Viesnīcas pilsētā: BEST ROMA HOTEL atrodas Romas centrā, starp Kolizeju un San Giovanni katedrālēm Laterano un Santa Maria Maggiore, nelielā attālumā no romiešu forums, Trevi Fountain un apdullināšanu Piazza di Spagna. Pabeigts 2008. gada septembrī, šī jaunā viesnīca Romas lieliski apvieno elegance, komforts, kvalitāte un stils - viss ar vienu klikšķi! Jūs varat apskatīt video un baudīt INTERACTIVE Virtual Tour ar telpām un telpās BEST ROMA HOTEL novērtēt tos no mājām. HOTEL BEST ROMA ir lieliska vieta, kur uzturēties Romā, pateicoties tās viesmīlīgā atmosfērā, tā telpu elegance, tās skaisto terasi un iekšējo pagalmu. Mūsu darbinieki sniegs Jums ar nevainojamu apkalpošanu, un būs ļoti priecīgs, lai apmierinātu visas jūsu pieprasījumus. Pilnībā atjaunotas un veikti ar uzmanību sīkākajām detaļām, Hotel Best ROMA piedāvā saviem viesiem izsmalcinātus numurus ar visām mod cons: gaisa kondicionieris, apkure, satelīta LCD TV, DVD lasītājs (pēc pieprasījuma), mini-bārs, seifs, lai jūsu klēpjdators, rakstāmgalds, elektroniskās atslēgas, Wi-Fi savienojumu, ārējiem zvaniem telefonu, en-suite marmora vannas istabām.
Iepirkšanās Roma ir lieliska vieta, lai iepirktos, ar dizaineru vietās un lielveikalos visā pilsētā. Cosmpolitan un plaukstoša galvaspilsētu vairāk nekā 2000 gadiem, Rome piedāvā multi-etnisko kopumu, kas ir gan pievilcīgs un sprādzienbīstama! Roma ir mājvieta dažādiem daudz iepirkšanās iespējas; šādās piecās jomās ir visvairāk slavens iepirkšanās vietām Romā.
Izmaksas Reālā kaulēties Romā sabiedrisko transportu. Biļete vienā virzienā, kas ilgst 75 minūtes un ļauj neierobežoti izmantot tramvaju un autobusi (bet tikai viena metro brauciena) izmaksas tikai eiro. Vēl viens liels galā ir abbonamento, tas pass, kas ļauj mēneša neierobežotas ceļot romiešu tramvaju, autobusu un metro, maksā tikai € 30 mēnesī. Gan vienu biļeti un abbonamento uz jums, lai ceļot visu ceļu uz Ostia un pludmali. Vai jūs izēst kādā restorānā vai iegādāties pārtikas preces un gatavot mājās, dzīves dārdzība ir palielinājies Romā. Lai gan tas ir bijis, bet tagad, vietējie iedzīvotāji joprojām smarting no cenu kāpumiem, kas nāca ar pārrēķinu no liras uz euro. Mūsdienās jūs varat sagaidīt tērēt 10 € - 16 € par maltīti picērija, atkarībā no tā, cik daudz jūs ēdat. In trattoria maltīte tiks noteikti jums atpakaļ par 15 € - 25 € galvu. Pārtikas preces Romā cena joprojām ir lētāk nekā, teiksim, Parīzē, bet ne tik lēti kā tas bija agrāk. Parasti, jo tālāk jūs saņemat no tūristu rajonos, jo lētāk (un labāk!) Pārtika būs.

Roma, Itālija

Svētdiena 21, Jūlijs

No wikipedia par RomaRoma ir vēsturiska pilsēta, Itālijas valsts galvaspilsēta, kā arī Lacio reģiona un Romas provinces administratīvais centrs. Roma atrodas Apenīnu pussalas centrālajā daļā, Tibras upes krastos, aptuveni 24 km attālumā no Tirēnu jūras. Roma bija senās Romas Republikas un Romas impērijas galvaspilsēta. Tā ir arī garīgais un fiziskais Romas Katoļu baznīcas centrs. Bieži vien Roma tiek saukta par "Mūžīgo pilsētu". Roma ir Itālijas politiskais centrs un nozīmīgs tautsaimniecības centrs. Regulāri no visas pasaules tūristi dodas uz Romu, lai to apskatītu. Patiesībā, Roma ir viena no tūristu apmeklētākajām pilsētām pasaulē. Uz Romu dodas ne tikai tūristi, bet arī svētceļotāji, zinātnieki un mākslas mīļotāji.

Vairāk nekā 3000 gadu ilgā laika periodā Roma vairākas reizes ir bijusi iekarota un izpostīta. Roma ir viens no Rietumu civilizācijas "šūpuļiem", jo antīkajā pasaulē bija Senās Romas galvenais centrs. Pilsētas centrā atrodas Vatikāns — suverēna valsts, pāvesta rezidence. Līdz ar to Roma ir visas katoļu pasaules centrs.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz: