Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā
Attālums no Sjudad Acunja līdz Jinju
- Meksika
- Sjudad Acunja
- Attālumi Sjudad Acunja
Informācija par attālumu no Sjudad Acunja, Meksika līdz Jinju
Ģeogrāfiskais attālums no Sjudad Acunja līdz Jinju 11196.21 kilometrus
6952.72 jūdzes
6045.36 jūras jūdžes
Ceļa attālums no Sjudad Acunja līdz Jinju
Attālums uz kartes no Sjudad Acunja, Meksika Jinju
Tuvākie attālumi no Sjudad Acunja, Meksika
| Pilsēta |
Distance |
| Piedras Negras |
78.74 km |
| Nueva Rosita |
155.96 km |
| Sanantonio, TX |
236.92 km |
| San Angelo |
241.19 km |
| Nuevo Laredo |
247.05 km |
| Monclova |
272.01 km |
| Odessa, TX |
313.94 km |
| Midland, TX |
318.76 km |
| Ostina, TX |
325.61 km |
| Corpus christi |
383.69 km |
| Victoria, TX |
388.25 km |
| General Escobedo |
396.3 km |
| Apodaka |
399.27 km |
| San Nikolā de los Garza |
401.97 km |
| San Pedro Garza Garcia |
408.32 km |
| Santa Katarina |
408.51 km |
| Monterreja, NL |
408.63 km |
| Port Lavaca, TX |
426.65 km |
| Hobbs, NM |
431.52 km |
| Saltillo |
432.62 km |
| Waco |
438.64 km |
| Reynosa |
445.81 km |
| Delicias |
459.59 km |
| Bryan, TX |
465.51 km |
| Carlsbad, NM |
467.68 km |
| Lubbock TX |
482.11 km |
| Torreon |
485.29 km |
| Gomez Palasio |
487.61 km |
| Čihuahua |
503.89 km |
| Matamoros |
512.54 km |
Izvēlieties pilsētu, lai aprēķinātu attālumu no Sjudad Acunja, Meksika
Attālumumi no Jinju