Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Zviedrija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Zviedrija  
Informācija par valsti valsts kods: SE
kontinents: Eiropa
galvaspilsēta: Stokholma
valodas: zviedru

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 62 00 N, 15 00 E
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
Zviedrijas krona: SEK
1SEK = 0.1378 USD
1SEK = 0.1088 EUR

telefona kods: +46-8

ceļojumu padomi un brīdinājumi Zviedrija
Tūrisms Arktika tuksnesī tālu uz ziemeļiem, ultra-cool pilsētas modes skates, piecu zvaigžņu kulinārijas piedzīvojumiem - tūrisms ir Zviedrijas visstraujāk augošo nozari. "Dabas tūrisms" ir Zviedrijas lielākais piesaisti, apmeklētāji no visas pasaules sastāda valsts apdullināšanu dabas un neskarta tuksnesī. Top daudzu ceļotāju vēlmēm ir Lapland, ar savu unikālo ainavu un vienreiz-in-a-kalpošanas pieredzi, piemēram, pusnakts sauli, ziemeļblāzmas (ziemeļblāzmu), ziemas dziļš, tīrs Arctic chill un mistisks klusums. Kontrastē ar vientulību uz ziemeļiem ir buzz un spilgtu gaismu Zviedrijas pilsētās. Galvaspilsētā Stokholmā, jau sen ir slavens ar saviem idilliskā vide - sprawled pāri 14 salām - un tās bagāto kultūras mantojumu. Šodien pilsēta ir arī izveidojusi reputāciju kā pasaules centrs, dinamiska dizaina, jaunākās modes, un novatorisku virtuvi, mūziku un mākslu. Rietumu krastā, Zviedrijas otrās lielākās pilsētas Gēteborgas, ir daudz ko piedāvāt ar savu garšu, izklaides un kultūras pieredzi. Cosmopolitan un rosīgs Malme, kas tālu uz dienvidiem no Zviedrijas, ir daļa no plaukstošas ​​metropoles reģionā kopā ar Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā, ar kuriem tas ir saistīts ar vareno Öresund Bridge.
Dzīvesveids Zviedrijas dzīvesveids apvieno mīlestība pret dabu, labu mājokli, vides domāšanas un daudz kultūru - visu cieši saistīta ar veselības veicināšanas un spēcīgu sajūtu vienlīdzību. Efektivitāte ir apvienota ar kas atpakaļ attieksmi, un senās tradīcijas, kas sajaukti ar atvērtību jaunām tehnoloģijām. Zviedri vispār strādāt, bet dārgumu savu brīvo laiku un baudīt ilgi relaksējoša brīvdienu. Zviedrijas dzīvesveids ir ļoti atšķirīgs ar gadalaikiem. Laikā tumšāku ziemas mēnešos, ir gaismas logi, vakaros kino, un ziemas sporta dienas laikā. Pavasarī un vasarā, dzīve ir dzīvojis ārā: mūzikas festivālos, brīvdabas teātrus un brīvdabas muzejiem ir populāri. Ne tikai ziedi blūmings, zviedri paši ir pārāk. Tradīcijām, piemēram, jūnijs ir Jāņu un Decembra Lucia ir ļoti svarīgi, lai zviedri un tiek svinētas tikpat aizrautīgi mūsdienās, jo tie ir par paaudzēm. Šis mantojums izjūta tiek sajaukts ar atvērtību pret citām kultūrām, jo ​​fakts, ka viena piektdaļa iedzīvotāju ir saknes arī citās valstīs, ka zviedri ceļot daudz, un ka viņi runā citās valodās. Visnovatoriskākajiem valsts pasaulē, kā uzsvērts daudzi ziņojumu, ir ne tikai izgudrotāju un uzņēmēju mājās, bet arī radoši centru modi, mūziku un pārtiku.
Iepirkšanās Ja jūs vēlaties zināt, kur iepirkties Stokholmā, izpildiet pilsētas mīļās, jaunās lietas, atrast karstajiem punktiem. Tās apiet Drottninggatan-pilsētas galvenā gājēju iepirkšanās ielas - izņemot, iespējams veikt afterwork vizīte turn-of-the-gadsimta pirts Centrālajā Badet. (16 $ nopirkt jums daypass uz vecās pasaules greznība ar trīs veidu pirtis - tvaika, slapjš un sauss - un elegants peldbaseinu. ) Ak . . . un ja Jums iekost pirms iegremdējot uz veikalu, lasīt manas domas par Stokholmas labākajiem restorāniem. Lasīt vairāk Suite101: Iepirkšanās Stokholmā, Zviedrijā: Vislabākā iepirkšanās karstajiem punktiem Zviedrijas Galvaspilsēta: Stokholma | Suite101. com http://cindymcglynn. suite101. com/shopping-in-stockholm-sweden-a17248 # ixzz1YfwJfOHa
Par tiesāšanās izdevumiem Dzīves dārdzība var ievērojami atšķirties atkarībā no tā, kurā Zviedrijā Jūs plānojat dzīvot. Lielākajās pilsētās, cenas var būt ievērojami augstāka nekā citās valsts teritorijas daļās. Ir svarīgi arī atzīmēt, ka, lai gan lielākā daļa cilvēku atrast dzīves dārdzību ir lielāks Zviedrijas nekā viņu dzimtajās valstīs, saskaņā ar vidējo Zviedrijas ienākums arī ir salīdzinoši augsts. Lai gūtu aptuvenu priekšstatu par vidējo cenu Zviedrijā, šādas aplēses par precēm un pakalpojumiem piemēro daudz no valsts: 1 litrs piena (ne ultrasterilizētam) - SEK 8 Banāni - vienu kilogramu Movie biļeti 14-18 SEK - SEK 8-10 1 litrs benzīna - SEK 12 + Ikmēneša braukā izmaksas, metro, autobusu un vilcienu - SEK 690-1, 100
Valoda Zviedru valoda ir oficiālā valoda Zviedrijā un runā lielākā daļa 9. 000. 000 iedzīvotāju valstī. Tā ir North ģermāņu valodu un diezgan līdzīgs tās māsa North ģermāņu valodas, dāņu un norvēģu.
Ēšana Lai gan ne vienmēr ir pazīstama ar savu pārtiku, Zviedrija tomēr var lepoties ar kādu slavenu ēdienu un dzērienu . . . Absolut vodka, Marinētas siļķes un Gravlax (vai gravad pavirši laši), ir tikai trīs vārdi, kas būs pazīstama daudziem. Patiešām, milzīgu piekrastes un upju, ezeru un fjordi ļaužu, zviedru izvēlnes gandrīz vienmēr iezīme daudz zivju.

Stokholma, Zviedrija

Otrdiena 25, Jūnijs

No wikipedia par Zviedrija

Zviedrija, oficiāli Zviedrijas Karaliste (Konungariket Sverige), ir valsts Ziemeļeiropā, kura atrodas Skandināvijas pussalas austrumu un dienvidu daļā. Ziemeļos un rietumos robežojas ar Norvēģiju, ziemeļaustrumos ar Somiju, dienvidos un austrumos atrodas Baltijas jūra, austrumos — Botnijas līcis. Dienvidos to ar Dāniju savieno Ēresunda tilts. Zviedrijai pieder divas lielas salas Baltijas jūrā — Gotlande un Ēlande.

Zviedrijas platība ir gandrīz 450 000 km², tādēļ tā ir trešā lielākā valsts Eiropas Savienībā pēc platības. Zviedrijā dzīvo vairāk nekā 9, 2 miljoni iedzīvotāji. Valstī ir zems iedzīvotāju blīvums, tas ir, 20 cilvēki uz km². Valsts dienvidu pusē blīvums ir daudz augstāks nekā ziemeļos. Aptuveni 85% iedzīvotāju dzīvo pilsētās, un ir paredzams, ka šis procents turpinās augt urbanizācijas dēļ. Statistics Sweden. Yearbook of Housing and Building Statistics 2007. Statistics Sweden, Energy, Rents and Real Estate Statistics Unit, 2007. ISBN 978-91-618-1361-2. Available online in.

Zviedrijā ir konstitucionāla monarhija ar parlamentāru valdības sistēmu. Zviedrija ir augsti attīstīta mononacionāla valsts. Pēc tautas attīstības indeksa Zviedrija ir septītā labākā valsts pasaulē. Zviedrija Eiropas Savienībā ir kopš. Tā ir arī OECD dalībvalsts.

Zviedrija kā neatkarīga un apvienota valsts radās viduslaikos. 17. gadsimtā tā ievērojami paplašināja savas teritorijas, izveidojot Zviedrijas impēriju. Lielākā daļa no iekarotajām teritorijām ārpus Skandināvijas pussalas tika zaudētas 18. un 19. gadsimtā. 1809. gadā austrumu daļu, kur mūsdienās atrodas Somija, okupēja Krievijas impērija. Pēdējais karš, kurā zviedri tieši iesaistījās, notika 1814. gadā, kad tā karoja ar Norvēģiju. Kopš tā laika zviedri cenšas ieturēt neitrālu un miermīlīgu nostāju jebkurā karadarbībā.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Zviedrija, Stokholma