Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Stokholma

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Attēli Stokholma
 
 
 
 
 
Attēli Stokholma gada Panoramio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tirdzniecības kategorijas Stokholma
Informācijas kategorijas
ceļojumu padomi un brīdinājumi Stokholma
Tūrisms Stokholma ir pasaules slavena ar savu atrašanās vietu ar ūdeni. Gandrīz piecdesmit procenti pilsētas platība ir ūdens, un vairāk nekā 24. 000 mazās salas, saliņas un skerrys veido brīnišķīgu arhipelāga ap galveno pilsētu, pati pilsēta sastāv no četrpadsmit galvenajām salām. Stokholma un tās skaisto salu apmeklē vairāk nekā 17 miljoniem ceļotāju gadā. Tas padara Zviedrijas galvaspilsēta viens mērs galamērķiem Ziemeļeiropā. Pilsētas aicina uz pastaigām vecpilsētu vai vienā no tās 38 parkiem. Apmeklējot kādu no apm. 70 aizraujoši muzeji (Vasa kuģu muzejs ir viens no tiem) ir lieliska ideja mākoņainā dienā. Ja jūs apmeklējat Stokholma laikā vasaras, jums būs dienasgaismu 17 stundas un 30 minūtes! No jūnija vidus līdz jūlija vidum, tas nekad nav īsti kļūst tumšs šeit. Enjoy tad Ziemeļu vasaras debesīm, vēlams, klausoties džeza ikgadējā vasaras džeza festival. Fun un prieks pieci simti Stokholmas restorāni piedāvā visu veidu starptautisko virtuvi, un slaveno atrakciju parku Gröna Lund, skaisti atrodas Djurgården sola dienu pilnu jautrības un prieka, ne tikai jaunieši.
Cultura Stokholma ir pilsēta, kur dzīve var dzīvoja, lai tās pilnībā. Ir daudz mūzikas, mākslas galerijas un katru nedēļu jaunas izstādes, spēlē un rāda atvērtu. Nightlife ir drudžains. Ir koncerti un pasākumi dažāda lieluma un ir pasaules klases restorāniem. Neatkarīgi no Jūsu interesēm un vēlmēm, var būt, vienmēr kaut ko jaunu pieredzi kultūras galvaspilsēta Skandināvijā. Pat pazemes: Stokholmas metro ir sauc par "pasaules garāko mākslas galerija". Ir vairāk nekā 70 muzejiem Stokholmā, Karaliskā opera un balets, 57 teātrus, divas dejas teātri, 96 kinoteātri, vairākas koncertzāles, 66 baznīcas un 129 mākslas galerijas. Plašsaziņas līdzekļu uzņēmumiem Zviedrijā lielākā daļa atrodas Stokholmā.
Restauran Stokholmā ir ļoti daudz restorāni, kas piedāvā starptautiskās virtuves visus budžetus. Ir vērts atcerēties, ka smēķēšana nav atļauta, un restorānos vai bāros Zviedrijā, un tāpēc, ja vēlaties, "dūmu", jums būs jāiet ārā. Pakalpojumu parasti ir iekļautas rēķinos Zviedrijā, bet kopumā pusdienām DO tip, noapaļojot uz augšu parasti par aptuveni 10% Zemāk ir saraksts, daži restorāni un bāri Stokholmā, lai saņemtu jums notiek jūsu kulinārijas piedzīvojumiem;
Virtuve Pēdējo divu desmitgažu laikā Stokholmā ir redzējis arvien vairāk jaunu augstas kvalitātes ēdienu. Šodien Stokholmā var piedāvāt iespaidīgu summu augstas kvalitātes restorāni, kafejnīcas, krogi un bāri. Papildus labi restorāni, kas piedāvā tradicionālos zviedru ēdienus, etniskā dažādi restorāni ir ieplīsis up pēdējo divu desmitgažu laikā. Zivis ir ierādīta nozīmīga vieta mūsdienu zviedru virtuve, neatstājiet Pilsētā bez degustācija tā.
Tēmekļi Zviedrijas galvaspilsētā ir daudzas interesantas vietas. Vairums Stokholmas apskates vietas ir viegli pieejamas ikvienam, un atrodas skaistā jomās, kas ir orientierus sevi. Klejojošs caur Zviedrijas lielākā pilsēta ir vienmēr prieks. Nr Stockholm tūristu jāatstāj iespēja darīt tikai staigāt bez skaidra mērķa. Tas ir neizbēgami jūs atradīsiet lielisku skatu, skaistas ēkas, jauku parku vai interesants muzejs. Neuztraucieties par savu ceļu atpakaļ: Stockholm, ir tik daudz orientierus, kas ir grūti pazust. Un, protams, neviens tūrists nevar iztikt bez kartes. Bet ir Stokholma tēmēkļi jūs nedrīkstat palaist garām. Tāpēc mana Top 10 ieteikumi, ekskursijas Stokholmā. Gamla Stan (vecais centrs) Skansen (brīvdabas muzejs) Arhipelāga Stadshuset (City Hall) Sergels Torg (Plaza) Vasa muzejs Kungliga Slottet (karaliskā pils) Kungsträdgården (dārza) Södermalm (rajons) Drottningholm (karaļa pils)
Iepirkšanās Ja jums patīk iepirkties līdz jūs piliens, tad maksa uz leju, lai vienu no trim galvenajiem lielveikalu pilsētas centrā jomā, kas visi veic top-name zīmolu no Zviedrijas un ārvalstīs gan vīriešiem, gan sievietēm. Par suvenīri un amatniecības iepazīties boutiques un galerijas Västerlånggatan, galvenās ielas Gamla Stan. Rotaslietas, amatniecība, un tēlotājmākslas, hit veikali, līnija izvirzīja sidewalk sākumā Hornsgatan par Södermalm. Drottninggatan, Birger Jarlsgatan, Biblioteksgatan, Götgatan, un Hamngatan piedāvāt arī dažas no pilsētas 's labākās iepirkšanās.
Izmaksas Stokholmā ir vispārējās dzīves dārdzības indekss, kas pielīdzina to ar augstu dzīves dārdzību vietās. Vispārējās dzīves dārdzības indeksu veido definētajiem daudzumu tās pašas preces un pakalpojumus visās 13 Grozs grupas cenas. Stokholma pašlaik ranžēta 47 kopumā, dārgākā vieta pasaulē emigrantiem, lai dzīvotu, no 300 starptautisko vietās.

Stokholma, Zviedrija

Piektdiena 19, Aprīlis

No wikipedia par Stokholma

Stokholma ir pilsēta Baltijas jūras rietumu krasta pie Mēlara ezera. Zviedrijas galvaspilsēta un lielākā pilsēta. Tajā ir 765 044 iedzīvotāju, bet, skaitot arī priekšpilsētas - 1 253 309. Stokholma ir Zviedrijas galvenais ekonomikas un kultūras centrs.

Stokholmā notika 1912. gada Vasaras Olimpiskās spēles un 1956. gada Vasaras Olimpisko spēļu sacensības jāšanā, kaut arī pašas Olimpiskās spēles notika Melburnā. Tāpat šeit ir divreiz norisinājies Eirovīzijas dziesmu konkurss.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Zviedrija, Stokholma