Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Ankara

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Attēli Ankara
 
 
 
 
 
 
Attēli Ankara gada Panoramio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tirdzniecības kategorijas Ankara
Informācijas kategorijas
ceļojumu padomi un brīdinājumi Ankara
Tūrisms Ļoti pazīstams vairumam cilvēku kapitāla Turcija, Ankara patiesībā ir tikai valsts otrā lielākajā pilsētā, kas ir ievērojami mazāka par Stambulu. Tomēr Ankara ir tiešām ļoti liels un reprezentabls turku pilsēta, pastāvīgi paplašinās un piedāvā diezgan sarežģītu un mūsdienīgu raksturu. Daudzi plaši ielas tagad izklāta ar kafejnīcas un ēstuves, īpaši ap enerģisks Kizilay jomā. Dažādas tūrisma karstajiem parādīt sevi ap pilsētas Ankara un jo īpaši gar Ataturk Bulvari, kas kalpo kā svarīgu artēriju. Ulus Meydani, pazīstams vienkārši kā "Ulus", ir vēl viens svarīgs tūrisma centrs pilsētā un šajā centrālajā laukumā ir tuvu skaits vadošo muzeju, vienlaikus piedāvājot apmešanās izvēle un lēti restorāniem. Netālu, Ankara tūrisma informācijas birojs ir viegli atrast un atrodas tieši pretī Maltepe Akaray dzelzceļa stacijas, no Gazi Mustafa Kemala Bulvari.
Tēmekļi Ankara, Turcijas izcelsmes kapitālu, nav sprawling metropoli, ka tās vairāk slavens eksemplārs. Tomēr vēl ir daudz, lai izpētītu šo pilsētu par 4, 5 miljoniem. Te ir manas personīgās must-redz: * Anıtkabir: Šis ir piemiņas un atdusas vieta Ataturk, Turcijas dibinātāju. Turcijas iedzīvotājiem ir ļoti dziļa cieņa pret viņu, un tas tiešām nāk cauri piemiņas un muzeju. Akmens tempļi ir ļoti grand un diezgan kamēr hilltop atrašanās vietu sniedz apmeklētājiem lielisku perspektīvu pilsētu. * Muzejs Anatolijas Civilizācijas: kolekcija mājas artifacts, kas datējami tūkstošiem gadu, sākot no akmens busts līdz agram rakstot tabletes. Suvenīru veikals ir laba izvēle (un muzeju cenas). * Ankara Castle: Tas ir viens no mazāk drošas pilsētas daļas, tāpēc es ieteiktu jums apmeklēt tikai grupā. Šīs pre-romiešu cietoksnis drupas ir interesants skats, īpaši, ja jums pieder kādam, kas ir zinoši par savu vēsturi. * Maui Wowie: Jā, šī ir starptautiskā ķēdē. Jā, jūs pērk dārgu kokteiļus. Bet) kokteiļus ir garšīgi un B) ir bezmaksas wifi. (Wifi cienītāji var doties uz Starbucks). (Atrodas Arjantin Caddasi, netālu no vēstniecību Šī ir lielākā ritzy daļa no pilsētas. . )
Iepirkšanās Iepirkšanās var būt pleasurable pieredzi par daudz, bet nomākta citiem. Tas palīdz zināt, kur iet, lai atrastu to, ko jūs meklējat. Ir vairākas iespējas attiecībā uz iepirkšanos Ankarā daudz - starp lielveikaliem, lielveikalos, un nedēļas bazaars, esat pārliecināts, lai atrastu to, kas jums nepieciešams.

Ankara, Turcija

Ceturtdiena 25, Jūlijs

No wikipedia par Ankara

Ankara (Ankara), (agrākais nosaukums - Angora) - pilsēta Turcijā, Anatolijas centrālajā daļā. Pilsēta atrodas kalnienē 900 - 1300 metrus virs jūras līmeņa. un valsts politiskais centrs.

Pilsēta ar senu vēsturi. Pilsēta un apkārtne ir dzimtene Angoras aitām, no kurām iegūst mohēru, Angoras kaķiem un trušiem.

Atrodas vienā no sausākajiem Turcijas apgabaliem ar izteikti kontinentālu klimatu. Pilsētā un apkārtnē hetu, frīģiešu, romiešu, bizantiešu, osmaņu arheoloģijas pieminekļi.

Par Turcijas galvaspilsētu kļuva 1923. gada 13. oktobrī, kad tā tika pārcelta no Stambulas.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Turcija, Ankara